Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fusnota hiqet kur të na njohë BE-ja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fusnota hiqet kur të na njohë BE-ja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fusnota hiqet kur të na njohë BE-ja

Shko poshtë

Fusnota hiqet kur të na njohë BE-ja Empty Fusnota hiqet kur të na njohë BE-ja

Mesazh nga Alberti Tue 26 Feb 2013 - 22:43

Fusnota hiqet kur të na njohë BE-ja

Fusnota që i është veshur emrit të shtetit gjatë bisedimeve teknike me Beogradin nuk është thjeshtë një “flluskë bore” e cila shkrin me të dalë pranvera.
Këtë e ka pranuar edhe vetë zv/kryeministrja Edita Tahiri, e cila para një viti ishte shprehur optimiste se fusnota nuk do t’i mbijetonte stinëve të nxehta të vitit.

Në një intervistë për “Tribunën”, ajo ka thënë se fusnota do të hiqet në momentin kur Kosova të njihet edhe nga pesë vendet e BE-së, që deri tani nuk e kanë mbështetur pavarësinë e vendit tonë. Tek kur të vijë ajo ditë, sipas saj, Kosova do të paraqitet me emrin e saj si Republikë.

Lidhur me Marrëveshjen e IBM-së, ajo ka deklaruar se kjo marrëveshje është duke u zbatuar me sukses.

Kurse marrëveshja e mundshme për telekomunikacionin, sipas saj, do të konfirmojë se Kosovës i takon kodi shtetëror telefonik 383 ose 384.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi