Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Limajt i caktohen dy gjykime në të njëjtën kohë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Limajt i caktohen dy gjykime në të njëjtën kohë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limajt i caktohen dy gjykime në të njëjtën kohë

Shko poshtë

Limajt i caktohen dy gjykime në të njëjtën kohë Empty Limajt i caktohen dy gjykime në të njëjtën kohë

Mesazh nga Alberti Mon 4 Mar 2013 - 6:54

Limajt i caktohen dy gjykime në të njëjtën kohë

Deputetit të Parlamentit të Kosovës Fatmir Limajt, i janë caktuar dy gjykimet në të njëjtën kohë. Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, atij i është caktuar seanca fillestare për datat 8 dhe 9 prill. Po ashtu, në të njëjtën Gjykatë është caktuar shqyrtimi kryesor me 18 prill, për rastin e krimeve të luftës.
Avokati mbrojtës i Fatmir Limajt, Tom Gashi, thotë se përballja me dy gjykime në të njëjtën kohë, nuk paraqet problem për ekipin mbrojtës, ngase sipas tij Limaj do të mbrohet me të vërteten dhe këto fakte të vërteta, siç thotë avokati Gashi, do ta lirojnë Limajn nga paraburgimi dhe akuzat politikisht të motivuara, transmeton KP.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi