Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deshtimi i hap rrugen suksesit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deshtimi i hap rrugen suksesit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deshtimi i hap rrugen suksesit

2 posters

Shko poshtë

Deshtimi i hap rrugen suksesit Empty Deshtimi i hap rrugen suksesit

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 7:02

Njeriu eshte vertet nje qenie e cuditshme por dhe cudiberese.Duke u munduar te jete suksesi ai qe i paraprin jetes ndesh dhe ne deshtim.Po cfare ndodh me ne kur deshtimi na paralizon? Disa duke menduar se jeta i dha nje ndeshkim e ndalin vrullin, per disa te tjere presin sa vala e deshtimit te perfundoje dhe gjejne shtyse tek idete qe posedojne.Vertet kufiri eshte nje force per te matur forcat per te shijuar suksesin dhe gezimin qe fal ai dhe per ti dhene emer humbjes.Po kur ne nuk dime se ku eshte suksesi , si mund ta prekim?

Burimi i temes eshte Marr tek Hapsira e Qiejve Shqiptare
Deshtimi i hap rrugen suksesit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Deshtimi i hap rrugen suksesit 30l12rc Pytje & Përgjigje Deshtimi i hap rrugen suksesit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshtimi i hap rrugen suksesit Empty Re: Deshtimi i hap rrugen suksesit

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:27

e vertet esht nrm qe po pasi konkurrenca zilia apo ndonje zenk nen vete ben qe tkemi sukses ne te ardhmenn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi