Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja

Shko poshtë

Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja Empty Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 7:31

Pas pothuajse një muaj hetime, policia e Lezhës ka mundur të zbulojë një aktivitet që ushtronte prostitucion.

Sipas burimeve të forcave blu, është bërë i mundur arrestimi i katër vajzave, të cilat ushtronin prostitucion, si dhe arrestimi i një tjetre, e cila ishte tutorja e tyre.

Vajzat dhe tutorja e tyre janë prangosur në flagrancë nga forcat blu, ndërsa konfirmohet se ato vinin nga qytete te ndryshme të vendit dhe se janë shfrytëzuar që në moshë të re.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja Empty Re: Lezhë, arrestohen 4 vajza për prostitucion, në pranga edhe tutorja

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 7:36


Një 34 vjecare nga qyteti i Lezhës kishte hapur në një lokal afër autostradës Fushë Krujë-Lezhë (në afërsi të kryqëzimit të Zejmenit), një shtëpi publike me katër femra të cilat punonin edhe si kamariere.
Lula Marku, e divorcuar e kishte marrë me qira lokalin, dhe në pjesën e pasme të ndërtesës kishte ngritur ambiente prostituimi me klientë të moshave të ndryshme. Vajzat paguheshin nga klientët nga 3 mijë deri në 5 mijë lekë për çdo seancë seksi ndërsa mësohet se ato janë Ejona Sallaku, Florinda Kolecaj, Dilore Lleshi e Diana Toplanaj.
Ato së bashku me tutoren janë dërguar në qelitë e Komisariatit të Lezhës ndërsa do të akuzohen për “favorizim dhe ushtrim prostitucioni”./Indeksonline/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi