Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha

Shko poshtë

Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha Empty Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha

Mesazh nga WebMaster prej Sun 10 Mar 2013 - 9:12

Jo pak shqiptare e kane vene re ngjashmerine midis ministrit aktual Lulzim Basha dhe ish diktatorit famekeq enver hoxha. e ema e lulzimit ne kohen e socializmit punoi si drejtoreshe e bibliotekes se komitetit qendror dhe eshte ky vendi ku ajo dhe diktatori hoxha paten nje lidhje te fshehte dashurore. shoqet e nenes se bashes nuk e fshehin kete lidhje edhe pse shume shqiptare nuk jane ne dijeni. Po shprehen ata. Enveri e merrte shpesh ate nga orari i punes ne vilen e tije ne tirane dhe ne shume raste ne ore te vona. nuk mund ta fshehje dashurine mes tyre

Mundet te jet e vertet kjo gje


Edituar për herë të fundit nga Klea në Sun 10 Mar 2013 - 23:39, edituar 1 herë gjithsej
Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha 30l12rc Pytje & Përgjigje Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha Empty Re: Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha

Mesazh nga qershicka prej Sun 10 Mar 2013 - 13:14

Qe kane nje ngjashmeri te madhe kjo duket hapur...po se sa e vertete eshte kjo vlen per t'u faktuar ...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 67
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha Empty Re: Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha

Mesazh nga Daku prej Sun 10 Mar 2013 - 22:54

dhe une jam i bindur ashtu si jam i bindur nga disa teori konsopirative se Edi Rama eshte nip i Leka zogut.
Gjyshi e Edi rames ka qene i shkurter dhe ka qene ne Itali per studime por te gjitha leket qe familja i dergonte beri nj ekurs per makine dhe bleu nje makine shume te mire dhe kthehet ne Shqiperi duke patur makinen me te mire dhe shofer i klasit te pare.
Duke pare keto Leka Zogu e punesoj shofer personal dhe per ta patur me te besuar dhe sa me afer e marton me kryesherbetoren e vet te cilen e kishte dhe dashnore dhe pas nje viti ajo ngel me barre dhe femija ( Kristaq Rama ) ishte i gjate dhe nuk i ngjante te atit dhe Zogu kujdeset shume pas femijes dhe i rrinte para mbrapa duke i bere dhurata e kaluar kohen me te.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha Empty Re: Lulzim Basha djali mister i diktatori Hoxha

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi