Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni?

3 posters

Shko poshtë

Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? Empty Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni?

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Mar 2013 - 11:51

Te nderuar Antare cfare mendimi keni per rastesine? ju ka ndodhur ndonjehere qe rastesia t ju ndryshoje jeten? cila eshte rastesia me e madhe qe ju ka ndodhur apo qe keni degjuar?
Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? 30l12rc Pytje & Përgjigje Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? Empty Re: Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni?

Mesazh nga Golden Thu 14 Mar 2013 - 12:25

Cdo gje ndodh per nje arsye. Nuk ka rastesi :p

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 30

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? Empty Re: Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:32

Urtesia shkruajti:Te nderuar Antare cfare mendimi keni per rastesine? ju ka ndodhur ndonjehere qe rastesia t ju ndryshoje jeten? cila eshte rastesia me e madhe qe ju ka ndodhur apo qe keni degjuar?
besoj kam degjuar shpesh prsh kur nje djal drogaxhi rastesisht njihet me nje vajz te mir e ajo i ndryshoi jeten edhe pse sme ka ndodh po kam degju shpesh her histori

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni? Empty Re: Rastesia eshte " MBRETI I BOTES" e besoni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi