Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times.

2 posters

Shko poshtë

Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. Empty Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times.

Mesazh nga seriozi Fri 22 Mar 2013 - 12:08

seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. Empty Re: Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times.

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Mar 2013 - 12:27

E bukur shume kenga seriozi e degjova edhe e lexova shum shum e bukur
Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. 30l12rc Pytje & Përgjigje Këngë shumë e mirë, qdo dit me dëgju nuk të mërzitet. Sami Yusuf - Perkthim Shqip A thousound times. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi