Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HALLO LEUTE !!!!!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HALLO LEUTE !!!!!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HALLO LEUTE !!!!!!!!

+4
Єямєℓiиdå
Alberti
WebMaster
stv2008
8 posters

Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 7:00

JU PERSHENDES TE GJITHEVE ,RASTESISHT EGJETA KETE FORUM MENDOVA TA PROVOJ NJE HERE TE REGJISTROHEM ENE KSHU BONA LALA JA FUTA NJI T RREGJISTRUME
DOJA TJU PERSHNESJA ME NJE TE [You must be registered and logged in to see this image.]MA SHUME GJININ FEMNORE [You must be registered and logged in to see this image.]
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 7:28

Pershendetje stv2008 edhe mirese erdhe ne shoqerin tone ..Te uroj argetim te kendshem ne kete shoqeri ..Hahaha nga bosha duket sikur ke moshen e baces time ore


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 7:30

EH SKE CA ME O BO LALE SE KOM NE DOR UNA POR JO KEQ NGA ANET E TJERA JOM I KENOQ LALE
PO TI CA MOSHE KE LALE????
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 7:32

Haha hajde ishalla ke ardh me kom te mbar shkronjiat me te vogla lali shkruaj :P


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 7:38

Ok tu bofsha ho te morsha te ligat
O lali ma hiq ket ikonen me zemer lal se me duket vejta sikur jom femer ho te keqen se jom mosh e vjeter lala me bertet plaka
se thot masanej qeke bo GAY o burr
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 7:41

Hahaha ajo ikona nuk hiqet sepse eshte per te gjithe e kemi ver neper firma te te gjith anetarve prandaj lere kshu se nese sillesh si mashkull ste mer njeri si Gay haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 7:57

Faleminderit per mikpritjen !!!!
Me thon te drejten ju te Amerikes dalloheni per mikpritje ,mos gabohem kjo eshte ip juaj :75.126.208.173
Dhe nje pyetje .Pse nuk me lejohet te postoj ne sektoret tjere ,desha me fut nje video te youtubes ????
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 8:01

Vidiot pasi te mbushesh 7 dite te jepet e drejta automatikisht

Ndersa meqe din te shikosh ipet nuk jam ne amerike po ne itali


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 8:09

Piacere belleza
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 8:11

Piacere mio bello haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 8:17

KleaLove shkruajti:Piacere mio bello haha
Mos me ngatarro me mio lali se ke per te me fut ne siklet masanej [You must be registered and logged in to see this image.]
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 8:20

Hahaha nese e kupton edhe e flet italishten meqe shkruajte i jep edhe kuptimin fjales eshte ne menyre edukative edhe jo ashtu si mendon ti lale


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Tue 26 Mar 2013 - 8:29

Hai ragione tesoro
Hast Recht Schatz
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga Alberti Tue 26 Mar 2013 - 8:55

Mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 26 Mar 2013 - 11:17

Mire se ke ardhe [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga Emona Wed 27 Mar 2013 - 20:35

Mire se erdhe, klm ne KLF. HALLO LEUTE !!!!!!!! 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga stv2008 Thu 28 Mar 2013 - 4:14

Danke a Tutti FLM Me ca po shoh me duket vetja sikur jam ne konvikt vajzash se me teper femra ka ketu .Po ka lezet mer lal ,si veshka ne mes te dhmjamit [You must be registered and logged in to see this image.]
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga WebMaster Thu 28 Mar 2013 - 6:33

Hahaha ai hobi jot me kujton dike hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga An0nim Fri 29 Mar 2013 - 3:29

Mire se Erdhe !!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:18

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:32

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HALLO LEUTE !!!!!!!! Empty Re: HALLO LEUTE !!!!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi