Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

5 posters

Shko poshtë

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? Empty Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 1:00

Nqs Femra Ka Ber Noj Gabim Ose Ka Pas Noj Turp Ne Jete Nuk Harrohen .............Por Te Mashkujt perse harrohen ?!
No Big Deal ???
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? Empty Re: Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:15

Asnje gje per mendimin tim nuk harrohet, thjesht jane personat qe jane dramatike ose xheloze dhe duke te te kujtuar here pas here nje gabim mendojne se arrijne te te mbajne nen kontroll, dhe kta lloj njerezish s'ia vlen t'i kesh ne krah, eshte humbje kohe! (Mendimi im)
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? Empty Re: Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:32

Edhe gabimet e mashkullit jane te pa falshme.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? Empty Re: Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

Mesazh nga Robi dashuris Tue 2 Apr 2013 - 6:37

gjasma qe mashkulli superion!

por e kote eshte.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? Empty Re: Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:42

sepse nje mashkull nuk paragjykohet aq shum sa nje femer.....masanej mashkulli me nje got uj lahet ndersa nje femer nuk e lan asnje oqean i ter

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ??? Empty Re: Pse vetem gabimet e mashkullit harrohen ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi