Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja

Shko poshtë

Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja  Empty Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Apr 2013 - 0:53

Një vajzë 26-vjeçare ka humbur jetën në Spitalin Ushtarak në Tiranë, pasi mbeti e plagosur rëndë në një lokal nate në periferi të Tiranës. Sipas njoftimit zyrtar të policisë së kryeqytetit viktima eshte Sonila Riza Tafa 26 vjece, banuese ne Tirane.

Sipas versionit jo zyrtar te policise, nje klient eshte konfliktuar me disa persona te tjere qe ndodheshin nen shoqerine e vajzes, situate e cila eshte renduar me tej ne dalje te lokalit. Per pasoje sipas policise personat kane qelluar me arme zjarri ne drejtim te shtetasve me te cilet shoqerohej vajza, nderkohe qe aty ka mbetur rastesisht e plagosur rende 26-vjeçarja.

Nga ana e saj policia pretendon se ka identifikuar dy autoret e vrasjes, duke i shpallur ata edhe ne kerkim. Zyrtarisht Policia e Tiranes njofton se sherbimet e policise kane formuar nje grup te posaçem hetimor nen drejtimin e prokurorit dhe ekspertit kriminalist per te zbardhur rrethanat dhe motivet e ngjarjes thuhet ne deklarate.
Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja  30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja  30l12rc Pytje & Përgjigje Vritet aksidentalisht 26-vjeçarja  30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi