Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk është leht.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk është leht.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk është leht....

Shko poshtë

Nuk është leht.... Empty Nuk është leht....

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:47

Nuk është leht....

.... të kërkosh falje,

...nga fillimi të fillosh,

...të jesh e guximshme ,

...të pranosh këshilla,

... të pranosh gabimin,

... të durosh nënqmimin

... false, e pasur dhe e sjellshme të jesh,

... të mendosh edhe për të tjerët,

... të mos gabosh,
... e nga ana tjetër, gabimet të mos i përsërisësh,

... të falësh dhe të harrosh,

... së pari të mendosh,e pastaj të veprosh,

... rrugët e vjetra ti lësh,

... gjithashtu më pak mirë të bësh,

... temperamentin ta zbusësh,

... fajin e bër, ta marrësh përsipër.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi