Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetem Per Ty.....???? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetem Per Ty.....???? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetem Per Ty.....????

Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:32

Enisa nje leter te shkruaj per ty per kohrat e bukura qe kemi kaluar ne te dy por me pas nuk munda te shkruaj me lotet edhe zemra plagosur e kjo dhimbje pa sherim tqet nuk po me le dua te te harroj por spo mundem vall.......pse moj zemer po me fut ne varr te gjall?pse moj zemer je helmuar ti pse moj zemer pse per ty sdon tja dij ai?pse un rrij e vuaj ndersa ai sonte feston pse zemra ime ai fustanin e bardh asaj ja dhuron...pse zemra ime lotet e mi nuk po hiqen nga syt ej ti po me ty e kam pse ende me mungon shikimi yt pse unazen e marteses tjeter femre ja vendos pse zemer lamtumiren dashuris sperjetshme po ja fundos pse vetem per ty shkruaj per ty qe nuk me beson se thell nshpirt per ty kam nevoj e nshpirt veq vuaj pse zemer stpelqejn fjalet qe shkruj un per ty apo nuk tpelqeu kur te thash se pergjithnje do jemi ne te dy?pse shpirt apo nuk tpelqeu kur shkruajta me shkronja te madha gjithshka ne ket jet do e bej per ne te dy pse zemer nuk po tpelqej apo sjam me e bukur a tdukem vall e shemtuar vall thuam pse ende pas tradhetis tende ende me ty jam e dashuruar.....

Ja keshtu ikin ditet e mia nuk je ti e asgje me nuk ka kuptim e dielli nuk lind perseri as jeta nuk mundet te vazhdoj me tutje as un nuk mundem te te bej tme duash nuk ta dhuroj dot dashurin me lutje..Lamtumir Por Do Jet Von Kur Tvish Tek Un Se Te Tpranoj Pran Vetes Do E Kem Tveshtir...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:36

Shpirt Mos e harro dashurin qe ndjej apo ate qe shkruaj kudo per ty besom jeta ime jan fjal shpirti nuk po te genjej vetem emrin tend un e mbaj ne goj kuptom zemer se per ty kam nevoj kam nevoj per syt e tu kam nevoj qe ta kuptosh se shum te du...gjendem e mbyllur ne purgatorin e vetmis e per dashurin e pamundur duke ju lutur tket meshir per nje tpafat qe lutet per ty qdo mesnat vetem per ty do e ngrej goten e mbushur per ty do ngrej dolli pasi sonte ke ditlindjen edhe 100 te behesh ti edhe 100 drita ime arsyja jetes sime nuk mundem te vij aty nuk mundem se e di se sdo mbaj veten e lot malli do mbien mbi sy do mbien mbi sy se kam kuptuar se gjithnje te kam humbur e ndjej se nuk te perkas me ty boll e mundoj veten duke gjet arsyen se kush ishte ajo qe na largoi ne tdy?po ska me dashurin e prishem vet un edhe ti ndoshta do te te takoj serish ne nje tjeter perjetsi....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:38

E heshtur si heshtje varri rri diku e fshehur
me cigaren ne dor ndezur
e me syt e mbushur me lot
duke u lutur nese ka zot ne bot
tme degjoj kta lutje e ate ta ndihmoj
nese ka zot ne kte bot e rrugen e lumturis atij tja tregoj
nese ka zot e jeta tij tbehet sa me e bukur
edhe pse me tjetren jo me mu
ta ndihmoj se esht vetmja gje me vler gje zoti mka kriju

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:41

Thon Se Dashuria Esht Ndjenj E Bukur Ne Ket Jet
Por Mesa Shoh Qenka E Vertet
Qenka E Vertet Se Spo Mundem Te Jem Me Pa Pranin E Tij
Ai Esht hajduti zemres time se un vetem pran
dua ti rrij dua ti rrij pran
edhe pse zemra tij tjeter vajz paska xhan

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:44

Eh!!! Pse me paragjykon?He Me Ty Flas Po Mi Me ty me veten time qe don tjeter njeri ndersa ai sdon per ty me ja ni..ti vuan e qan me lot malli ai nuk te desh se tjetren mori nuse e jo ty ndaj mbaje veten se po tretesh per se gjalli?E sheh sa je dobsu o zot sa ke ndryshu shihi syt e tu tbukur si tqenkan mbush me lot nga trishtimi nuk po mundesh me pa dot ja ai esht i qet po sheh punen e vet leje dashurin je ende e vogel rritu mesohu e me tjeter me tmir se ai dashurohu.....
-......Jo jo jo, jo
Ai esht arsyja e do e dua me vrau ne shpirt po nuk dua te urrej sepse pamvarsisht urrejtjes e dashuri tsinqert per te ndjej...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Anakonda Sun 26 May 2013 - 5:46

Mos me prit Zemer Se Do Vij Dita Qe Do jesh Ne Normalitet Po Zemer Nje Gje Ki Parasysh.....Mos I Beso Qdokujt Se Tradhetia Qenka Gje E Tmerrshme E Thell-thell Ajo Te Vret....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem Per Ty.....???? Empty Re: Vetem Per Ty.....????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi