Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Un Jam Kjo... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Un Jam Kjo...

Shko poshtë

Un Jam Kjo... Empty Un Jam Kjo...

Mesazh nga Anakonda prej Sun 26 May 2013 - 21:44

Un Jam Ajo vajza qe rri e menduar rri ajo vajza qe nuk me ze gjumi naten nga merzia apo nga malli se nuk te shoh dot un jam kjo vajza e vogel qe dita-dites po rritej e me rritjen time dashuria qe ndjeja per ty po rriteshin e nuk mund ti fshija jam ajo vajza qe pas sde ciles pamje s engjellore apo qendrimit tim si djal rrugaq thell thell brenda vetes ndjej nje dashuri tmadhe qe nuk mund ta mohoj dot.....un jam ajo vajza qe hyj me pseudonime siesi tflas me ty jam ajo vajza qe edhe pse te acaroj serish ndihem keq un jam ajo vajxza qe ka frik te dal ntakime sepse nuk jam aq e bukur apo e mir siq me don ti un jam ajo vajza qe perpiqem me sadopak thjeshtesi e sinqeritet te te bej per vete e nese nuk mundem nis te qaj un ajo vajza qe preferoj dashurin ta mbaj te heshtur un jam ajo vajza qe mvjen shum turp te te them te dua pasi esht turp qe nje vajz ti tholl nje mashkull te dua kur nrealitet ai djali nuk don tja dij per vajzen un jam ajo qe te sheh ne enderra un jom ajo qe ti hedh letrat me poezi tbukura apo fjal te embla qe ti hedh nga dritarja sa her kalon posht ballkonit un jam ajo qe dua te te pres me padurim diten qe do me shtrengosh ne duart e tua un jom ajo vajza qe fshihem posht peerdes me lot nsy dukevuajtur e me jeten e fatin tim un luaj per ty un jom ajo vajza qe te don shum me shum nga qe imagjinon ti un jom ajo vajza besom zemer se per ty ndjej veq dashuri....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Un Jam Kjo... Empty Re: Un Jam Kjo...

Mesazh nga WebMaster prej Mon 27 May 2013 - 0:51

Ajo qe jam
Un Jam Kjo... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Un Jam Kjo... 30l12rc Pytje & Përgjigje Un Jam Kjo... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Un Jam Kjo... Empty Re: Un Jam Kjo...

Mesazh nga Malsori prej Mon 27 May 2013 - 9:53

Une jom Malsori ju dua te gjitheve
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Un Jam Kjo... Empty Re: Un Jam Kjo...

Mesazh nga WebMaster prej Mon 27 May 2013 - 10:49

Un jam Klea edhe kjo do mbes eeww
Un Jam Kjo... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Un Jam Kjo... 30l12rc Pytje & Përgjigje Un Jam Kjo... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Un Jam Kjo... Empty Re: Un Jam Kjo...

Mesazh nga Anakonda prej Mon 27 May 2013 - 19:10

un jam ajo qe vuaj per ty jam un ajo qe lutem qe ti tjesh mir
jam un ajo qe pa ty jeta mduket e veshtir
jam un ajo anonimja asnje tjeter
jam un ajo qe dashuria jon tjet e vertet
e mos tmbes thjesht si kujtim e shkruar ne leter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Un Jam Kjo... Empty Re: Un Jam Kjo...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi