Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur

Shko poshtë

 Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur Empty Historia që të lë pa fjalë: Babai në burg, ndërsa nëna braktis 3 fëmijët e mitur

Mesazh nga An0nim Wed 19 Jun 2013 - 1:12

Servete Zemzatja, nëna e një 40 vjecari rrëfen për gazetat se djali i saj Durim (Kostandin) Zemzatja është i pafajshëm dhe duhet të lirohet nga burgu.
Mësohet se Durim (Kostandin) Zemzatja është arrestuar nga policia me akuzën e dhunës së ushtruar ndaj ish bashkëshortes së tij. Ndërsa e ëma rrëfen se ish nusja Rudina është larguar nga shtëpija dhe ka braktisur tre fëmijët e saj si dhe këkron që çështja e djalit të saj të marrë zgjidhje sa më shpejt dhe ai të kthehet tek fëmijët e tij.
” Historia është shumë e gjatë dhe e komplikuar. Gjithçka ka ndodhur pas konflikteve të vazhdueshme që djali im ka pasur me bashkëshorten e tij. Ajo gjithmonë lajmëronte policinë dhe i thoshte se “më rreh burri”, derisa ai një ditë vërtet e qëlloi me një shpullë, por nuk kishte faj, se ajo i vuri thonjtë në fyt. Dhe që prej asaj dite, djali im ndodhet në qeli.”- shprehet e moshuara.

Ndërkohë mësohet se policia ka nisur hetimet për 36-vjeçaren, e cila ka braktisur fëmijët dhe është larguar nga shtëpia e bashkëshortit të saj./alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi