Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Uppsssssssssssssss People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Uppsssssssssssssss People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uppsssssssssssssss

3 posters

Shko poshtë

Uppsssssssssssssss Empty Uppsssssssssssssss

Mesazh nga Upps Thu 4 Jul 2013 - 23:04

Pershendetje per te gjithe. Po prezantohem ne pika te shkurtera :

Si e keni emrin ? Upps - me vone emrin 
Sa vjec jeni ? 29
Ku banoni ? Peje
Cfar shkolle po beni apo keni mbaruar ? Fakulteti Juridik
Cfar hobe apo interesa kini ? Vrapimin dhe Notin
Deshirat dhe endrrat tuaja ? Deshira kam shumee

Ky ishte nje prezantim i shkurter sa per fillim .

Upps
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 5
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/07/2013
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uppsssssssssssssss Empty Re: Uppsssssssssssssss

Mesazh nga An0nim Fri 5 Jul 2013 - 2:29

 Mire se erdhe ne forumin tone,Upps dhe shpresoj tia kalosh sa me bukur!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uppsssssssssssssss Empty Re: Uppsssssssssssssss

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 5:40

kalofsh sa me bukur e gz emrin shum interesant:D

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uppsssssssssssssss Empty Re: Uppsssssssssssssss

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi