Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte...

2 posters

Shko poshtë

E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte... Empty E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte...

Mesazh nga An0nim Sat 6 Jul 2013 - 3:32

E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte... Thumb_250x150
Elizabeth Rudavsky nga Kanadaja, e cila nuk duroi dot dhunën fizike nga bashkëshorti i saj dhe e... vrau!

Por, kur Angelo Heddinton u transferua në spital, u vërtetua se ishte femër dhe se ajo kishte “mbjellë” në trupin e saj organ gjenital mashkullorë!!!

Gjatë periudhës së dasmës së tyre, Angelo e dhunonte fizikisht, pasi e godiste egërsisht deri dhe me një shufër hekuri, madje e kërcënonte me jetë!
Ndërkohë Elizsbeth i kishte dëshmuar disa herë gazetës Daili Mail, ku dhe ishte prononcuar dhe ishte fotografuar ashtu siç ishte gjithë shenja në fytyrë!
Kështu, përfundimisht në vitin 2003, Elizabeth në moment vetëmbrojtjeje i nguli thikën bashkëshortit të saj të dhunshëm, me pasoj të gjej vdekjen e menjëhershme, por gjatë transferimit për në spital, brenda në ambulancë u bulua befasisht se nuk ishte mashkull por femër!

Historia e pabesueshme e Eliyabeth do të promovohet në emisionin e Fatal Blows të televizionit britanik!/alb-observer.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte... Empty Re: E pabesueshme! Vret bashkëshortin ngaqë e rrihte, por zbuloi se ishte...

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 6:04

ehh kot sthon qe e verteta merret atje nvarr

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi