Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Misteri i Dhomes 428 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Misteri i Dhomes 428 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misteri i Dhomes 428

Shko poshtë

Misteri i Dhomes 428 Empty Misteri i Dhomes 428

Mesazh nga Anakonda Mon 15 Jul 2013 - 19:31

Misteri i Dhomes 428
Brenda Universitetit te Ohajos Wilson Holl ne West Green, dera me numer 428 eshte e mbyllur, madje e bllokuar nga mundesia per ta hapur. Pse do te blindonte nje Universtet nje dhome konvikti qe mund te jete shtepi per mijera studente?
Legjenda thote se zyrtare e drejtues te Universitetit e kane bllokuar deren pasi studentet kane raportuar se objektet peroplasen nga raftet ne mur, dera hapet e mbyllet vete dhe madje ata pretendojne te kene pare fantazmen e nje studenti qe kishte jetuar me pare pikerisht ne ate dhome.
Sipas asaj cka i ka ndodhur ne kete dhome nje studenteje femer, ajo vdiq ne menyre tragjike duke u perpjekur te ndiqte hapat per te praktikuar projeksionin astral, cka eshte nje metode ku shpirti njerezor ndahet nga trupi dhe shetit me vete. Vajza kishte vdekur nga nje energji e madhe ushtruar ne trupin e saj pikerisht ne kete dhome.
Wilson Hall besohet gjithashtu te jete qendra e Varrezave Pentagram te Athines, por ky informacion mbetet i paverifikuar. E gjithe kjo histori lidhet me te tjera ngjarje te tipit ‘Poltergeist” qe ka te beje ne rastin konkret me hije te zeza qe shfaqen ne erresire pa asnje lloj shpjegimi.
Por me e frikshme nga keto aktivitete eshte shfaqja e nje fytyre te ngjashme me ate cka mund ta identifikonim si djallezore. Kjo figure shfaqet kryesisht ne deren e madhe prej druri te Universitetit. Dera eshte nderruar disa here, por fytyra shfaqet vazhdimisht.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi