Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur

2 posters

Shko poshtë

Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur Empty Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Jul 2013 - 8:26

Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur 30l12rc Pytje & Përgjigje Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur Empty Re: Ja dhe një murator i çmendur, për ta asgjë nuk është e pamundur

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Jul 2013 - 5:30

ky dashka me vdek mduket ndaj lunka me jeten si me qen loj futbolli

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi