Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt

2 posters

Shko poshtë

Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt Empty Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt

Mesazh nga An0nim Sun 4 Aug 2013 - 3:02


 • Ekspertët mendojnë se duhet pasur në konsideratë këtë fakt, ngase është njëri ndër më të rëndësishmit kur kemi të bëjmë me lidhjen tuaj.
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Kjo është njëra ndër shenjat më të sigurta se e keni gjetur dashurinë e jetës.
  Ekspertët mendojnë se duhet pasur në konsideratë këtë fakt, ngase është njëri ndër më të rëndësishmit kur kemi të bëjmë me lidhjen tuaj.
  Ekspertët që merren me lidhjet dhe marrëdhëniet në dashur i kanë zbuluar edhe shenjat tjera që e vërtetojnë dashurinë dhe sinqeritetin ndaj një personi tjetër:
  1. Duke u bazuar në studimet e ekspertëve, në fazën fillestare çiftet shpeshherë dëshirojnë të eksperimentojnë me aktivitete të ndryshme. Mirëpo, porsa midis tyre të zhvillohet besimi i ndërsjellë, vetë fakti se ata tashmë janë së bashku është aktiviteti më i mirë të cilin mund ta kujtojnë dhe kjo ju mjafton.
  2. Kur ta keni gjetur personin e dashur, atëherë e keni një ndjenjë se me të tjerët nuk keni për çfarë të bisedoni. Nëse jeni të gatshëm t’i hidhni numrat e telefonit dhe adresat e personave të bukur nga e kaluara dhe kurrë të mos ndieni nevojë për të dalë me dikë tjetër, atëherë kjo është shenja më e qartë se e keni gjetur dashurinë tuaj të vërtetë.
  3. Nëse keni nevojë për mbështetje dhe përkrahje, atë e kërkoni nga partneri juaj. Për më shumë, ndaj tij ndiheni se mund të jeni vetvetja. Të jeni miqtë më të mirë është kyçe, ngase mund t'i ndani mendjen dhe frikën së bashku.
  4. Kur jeni të dashuruar mund të rrezatoni përjetësisht. Nëse mendoni se po ndiheni mirë për faktin se ai është në jetën tuaj, atëherë kjo do të thotë se e keni gjetur dashurinë e vërtetë. /Portalb
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt Empty Re: Kur përmendet emri i tij, zemra ju rrah më shpejt

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Aug 2013 - 23:41

edhe nese esht i zgjut e kupton se cndjen ti per at person.l...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi