Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident në Lushnjë, plagosen tre të rinj  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident në Lushnjë, plagosen tre të rinj  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksident në Lushnjë, plagosen tre të rinj

Shko poshtë

Aksident në Lushnjë, plagosen tre të rinj  Empty Aksident në Lushnjë, plagosen tre të rinj

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Jan 2014 - 7:23

re persona janë plagosur rëndë në aksidentin e ndodhur në rrethrrotullimin e Çermes të Lushnjës. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 3.30 minuta të mengjesit të së martës dhe të plagosurit jane Desil Velozaj 23 vjeç, Amarisa Dukaj 21 vjeç, Armando Binaj 34 vjeç te gjithe nga Vlora. 

Sipas policise shkak i aksidentit ka qene shpejtesia e madhe me te cilen po udhetonin tre te rinjte dhe terreni me lageshtire per shkak te motit.Mjeti me targa italiane EP 987 XN, ka dale jashtë rruge duke u perplasur me disa goma automjetesh te vendosura ne ate vend per te evituar aksidentet e shpeshta. Dhe duket se gomat kane shpetuar jeten e tre te rinjeve te cilet u aksidentuan ne nje vend ku numri I viktimave me pare ka qene shume i larte.Pas rreshqitjes mjeti eshte perplasur me nje shtylle elektrike te tensionit te larte duke e shkeputur ate nga vendi. Pas disa rrotullimeve, benzi eshte mbeshtjelle me telat e tensionit te cilat e kane mbajtur duke mos e lene te bjere ne kanal. Ne zonen ku ndodhi aksidenti eshte nderprere linja elektrike dhe kane qene kalimtaret e rastit ata te cilet kane dreguar per ndihmën e pare te plagosurtit ne spitalin e Lushnjes. Me pas ata jane derguar ne Tirane per mjekim te specializuar. 
/ Top Channel
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi