Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga Lavdia. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga Lavdia. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga Lavdia.

+2
Majnola
Lavdia
6 posters

Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga Lavdia Sun 16 Mar 2014 - 5:23

Ju pershendes te gjitheve dhe ne vecanti nje shoqen time qe eshte ketu, mire se ju gjeta.

Lavdia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 5
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2014
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Re: Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga Majnola Sun 16 Mar 2014 - 8:04

Mire se erdhe Lavdia Happy 
Majnola
Majnola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2014
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Re: Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga Anakonda Mon 17 Mar 2014 - 20:15

Mir se erdhe,ja kalofsh sa me bukur ktu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Re: Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Mar 2014 - 1:53

Mire se erdhe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Re: Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga xhoni Thu 20 Mar 2014 - 11:12

mir se erdhe  Lavdia
xhoni
xhoni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2013
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Re: Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga Leo_uk Sat 29 Mar 2014 - 9:46

Lavdia shoqja e kujt je ti? juhjjjjj 

Welcome
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Lavdia. Empty Re: Pershendetje nga Lavdia.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi