Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershenetje nga phpbbMaster People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershenetje nga phpbbMaster People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershenetje nga phpbbMaster

+2
WebMaster
Eby Disagnio
6 posters

Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Eby Disagnio Sat 14 Jun 2014 - 10:33

Pershendetje 

Une quhem Ebian,Jame nga Vlora, kam mbaruar shkollen per Informatik ku dhe e ushtroj kete profesion.

Eby Disagnio
Eby Disagnio
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2014
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga WebMaster Sun 15 Jun 2014 - 1:09

Mire se erdhe edhe me kom te mbar e kalosh mir ne mesin tone edhe pse futemi rradh tani .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Eby Disagnio Sun 15 Jun 2014 - 6:38

Faleminderit. Dua te te njoftoj qe sapo eshte krijuar nje webfaqe per webmasterat qe perdorin forume ne phpbb3 & punbb. bashkohu dhe ti per te mare pjes dhe per te ndare eksperiencen tende dhe duke ndihmuar te tjeret qe perdorin forumin e phpbb3 dhe punbb websiti  ---- > webmaster(.)albanianforum(,)com

Gjithashtu mund dhe te shkembejm linke 

Qofsh mire dhe suksese !!
Eby Disagnio
Eby Disagnio
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2014
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga WebMaster Sun 15 Jun 2014 - 8:46

Patjeter me sill linkun mir sepse nuk ben ky


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Eby Disagnio Sun 15 Jun 2014 - 9:31

webmaster.albanianforum. net
Eby Disagnio
Eby Disagnio
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2014
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Anakonda Fri 27 Jun 2014 - 6:55

pershendetje mir se erdhe ja kalofsh sa me bukur ktu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Elin Sat 28 Jun 2014 - 23:53

pershendetje te gjithve
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga An0nim Fri 4 Jul 2014 - 4:12

Pershendetje dhe urime per ate c'fare mereni [smile_1]
Dobite tuaja mund te vine ne ndihme ne forumin,ketu..
Kalofsh mire [smile_1]
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Eby Disagnio Thu 10 Jul 2014 - 3:06

An0nim shkruajti:Pershendetje dhe urime per ate c'fare mereni [smile_1]
Dobite tuaja mund te vine ne ndihme ne forumin,ketu..
Kalofsh mire [smile_1]
 Faleminderit !!

Mjafton te na vizitosh dhe te kerkosh ndihem dhe gjithcka zgjidhet pa problem !!

Ju uroj shendet 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Eby Disagnio
Eby Disagnio
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2014
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Elin Tue 15 Jul 2014 - 1:30

pershendetje te gjithve
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Anakonda Mon 1 Sep 2014 - 6:06

Elin shkruajti:pershendetje te gjithve
ckemi  pafajshhhme Perqafffimeee

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Axxx Tue 31 Mar 2015 - 7:58

Pershendetje

Axxx
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2015
Mosha Mosha : 34

http://www.diskutimet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershenetje nga phpbbMaster Empty Re: Pershenetje nga phpbbMaster

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi