Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
JK 2015 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

JK 2015

Shko poshtë

JK 2015 Empty JK 2015

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:31

Toka e mrekullise
Ne endrrat e mia je ti,ne ato endrra ku boten sodis
Shkel ne toka ku ndjenja mbreteron, e bashke jemi ne token e mrekullise,
Ne ato vende ku te lumtur jemi ne,te kapur dore per dore dhe ecnim buze detit
Te dehur nga kenaqesia te etur nga pasioni, e si dallge e detit fillonim te lodronim
Atje dua te jetoj me ty ne token me te bukur qe ekziston,
Ne token tone te mrekullive ku behen realitet ato qe ne enderrojme 
Ne endrra jemi bashke por ne realtitet pak prane por tani nje shikim na mjafton
E me pas sebashku ne token e mrekullise do te shkojme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi