Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Dashuri e Pamundur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Dashuri e Pamundur

Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:45

...Dy pika shiu lagen xhamin e dritares time,

Dy pika loti ndaluan mbi faqet e mia.
...
Sonte kjo nate melankolike m'beri te kujtoj ato kujtime,

Kujtimet e bukura qe me dhuroj dashuria..

Pa kuptuar u gjenda mbi fleten e bardhe,

e lapsin ne gishtat e mi.

Largesia nga ti me torturoj a e kupton vall?!

kur duhemi kaq shume pse duhet te jetojme ne vetmi?!!

Zemrohem nganjehere lapsin e perplas mbi tavoline,

tymi i cigares me ben shoqeri.

Tashme mbeta me kujtimet magjike e te trishten vetmi,

Eh-zemra mu djeg kam mall-kam mall per ty...

Me mungon prania jote

dhe perqafimi yt i ngrohte.

ti je per mua Ylli me i bukur i universit te kesaj bote,

Sa te dua Engjelli im e din vetem i madhi Zot..

Edhe pse jetojme ne largesi,
e prane vetes nuk te kam.


Une jetoj per ty,Me beso ne thellesi te pentagrameve zemra ime vetem Emrin tend mban............... NGA_**Princesha Jotee**

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:46

Jeten time do e mbyll, Me dhimbje dhe me brenga, Kurre mos me harro, Ke qen gjithmon ne zemren time brenda. Sa shum kam per te thene, ...Por fjale nuk gjej dot, Nuk dua te jetoj me, Dua te zhdukem nga kjo bot. Te vdes e te fle e qete, Ty me mos te te besdis , Zemra ime pac fat ne jete

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:50

Me thuaj...
Ke dashuruar ndonjehere ne jeten tende?
Ke dashuruar ndonjehere me gjithe qenien tende?
Ke dashuruar ndonjehere dike, aq shume sa te harrosh veten tende?
Me thuaj...
Ke qare ndonjehere kur dikush te ka thene "lamtumire"?
Me thuaj...?

Me kthe keto pergjigje, dhe do mundohem te kuptoj cfare dashurova une?
Njeri, apo perbindesh...?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:50

Urrej ditet qe  Dashuri e Pamundur 401582, kur keto qaste si ndaj me ty dhe oret qe vuaj qe aq rralle i shoh ata sy. Mallkoj veten time kur dridhem e qaj me lot, kur bindem gjithnje e me shume qe ne krah ste shterngoj dot. Urrej fjalet e dashurise qe s'do ti them dot kurre dhe zemren time qe se k'thej dot ne gur. Ste urrej ty e as endrrat e tua, urrej te vetmin fakt te hidhur qe smund te jem me ne krahet e tua....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:52

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Merre Zemren Qe Ka Rrah . Veq Per Ty Dikur . Se Ti Dhimbjen e Kti SHpirti Si Kuptove kurr
Merre Zemren Qe te Ka Dasht .Dhe qe e KE Thy Se nuk dua te besoj qe ti me ke genjy ..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:52

Nuk dua te qaj. Nuk dua te tregoj qe jam e dobet. Por thjesht nuk mundem ti komandoj lotet !!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:52

Duroj c'do perbuzje, fjale e mallkim
Duroj c'do dhembje, vuajtje, zhgenjim
Duroj c'do frike, bertitje, lot
Duroj c'do rrahje zemre fort.
Duroj gjithcka qe ti sjell tek une
...Sepse te dua shume
.....""ehh ti je jeta ime""....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:53

Vdekje Per Dashurinë!!!
Kam deshire qe te vdes
per kete dashuri
por askush mos ta dije 
se po vdes per ty
Do te vdes per ty 
askush sdo ta kuptoj
se ne jeten tende 
une me nuk ekzistoj
Nese une vdes 
jeto ti pa shpres
se kurrr me goja ime 
s`te thot Mirmengjes
Vdekja eshte nder
nese vdes mbi ty 
dhe nese dora jote 
mi mbyll keta sy
Kur te kuptosh per vdekjen time 
te varri im mos u afro 
lerem te qete ne ate bote 
trupin tim mos e traz
a e kuptove se per ty 
edhe vdekja nuk me ndali
e dhash jeten per kete dashuri
kete jete ty ta fali
a e kuptove jeten
si nje  Dashuri e Pamundur 871976 gur
une e dhash nje jete per ty 
Une su pendova aspak 
qe per ty humba rinine


tash me mire te kalbem ne nje varr 

e vdekur per dashurine

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:53

Më fal një buzqeshje zemrën mos ma lëndo,
më thuaj dhe njëherë të dua dhe fort më përqafo.
Z'dua ta di se kushe je, kjo zemër për ty po rreh,
ky sy për ty po qan, sepse dua të të kem pranë.
Nëse një ditë do bëhem hi,
ta dish se jam djegur për ty.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:53

kur te vi ne dasmen tende 
do te  Dashuri e Pamundur 401582 si qdo njeri 
dhe do te vallzoj me ty
e kur te vi radha per urim 
ne te do te shkruaj 
uroj martesen ish te dashurit tim 
e pasi te mbaroj dasma 
me thuaj qka te bej 
do te bertas me te madhe 
o i dashuri im te kam dashur 
dhe prap do te dua

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:53

Kur te martohesh 
nje ftes ma dergo 
te veshur me kostum 
dua te te shoh 
edhe e lenduar 
do ngre nje dolli 
gota ime me raki 
gota jote me lotet e mi


_____________________

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:57

Dhe ne qofsha vdekur 
nga plaget e tua 
shpirti i pa tretur 
do te thot te dua 
ateher do ta kuptosh 
qeshte dashuria 
dhe lotet do te derdhen 
ne lulet e mija

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:57

Dhe nese fal te tjeret per lendimet qe me shkaktojn. Dhe nese them se kam harruar cdo gje.. Nuk eshte e vertete..Cdo dite me shfaqen plaget e shpirtit si shenja ne trupin tim... Cdo dite ne memorien time vijn kujtimet e urryera.. E cdo dite perpallem me copezat e ♥ sime te thyer... Por deshira ime per te vaphduar perpara kalon cdo dhimbje cdo pengese... E nje dite kur un te jem shume lart ata persona qe sollen lotin ne syte e mi, do me perulen.. E une sdo i fal... Sdo kem kurajon ta bej... Se dhimbja qe une perjetova ishte me e madhe e me e dhimbshme se vete falja..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:58

Merre zemren time të shkret mbyte me duart e tua,pastaj kenaqu në këtë botë se më s’të them të dua! Se kjo zemër veç për ty ka
rrahur , por ti këtë se kuptove kurrë!! .....

Nuk e dija qe ne jeten time te ndodhnin keto ndryshime.Te doja jeten tende me shum se jeten time..♥ , 
Me shiko dhe mua o zot...jam dhe un ne kete bote.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:58

Nese dashuria eshte mekat. Mekati im i vetem ishte qe te desha ty. Ty Njeriun e gabuar qe dikur ishe jeta ime, arsyeja e buzeqeshjes time. Njeriu qe me fali momente te paharrueshme dhe kujtime te bukura.. dhe megjithate cdo gje u shkaterrua,u thye.. E sme mbetet gje tjeter vec se te eci perpara.. Duke u munduar te mos e kkthejoken mbrapa, duke luftuar me veten time. Me zemren! Dhe duke shpresuar te fitoj kete lufte.. Te kthehem sic isha dikur... Sepse vetem: KOHA TI FSHIN SYTE E LOTUAR..KUR TI DASHURON NJERIUN E GABUAR!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:58

Isha vajza e vogel e babit, por vajza e vogel e babit u rrit....

Isha e vogel dhe e pafajshme por zonjushe. E Pafajshme filloi te futej gjithmon e me shum ne telashe... Isha e fiksuar pas njgjyrave te celura sidomos rozes, kurse tani preferoj te erretat sidomos te zezen... Qaja cdo here qe bija nga bicikleta dhe gervishtja gjurin, kurse tani qaj cdo here qe nje djale me thyen zemren... Nuk kisha kurre frik te thosha 'Mirupafshim' sepse e dija qe do takoheshim perseri neser, tani kam frik ta them ate fjal dhe te largohem... Endrra ime ishte te rritesha sa me shpejt, tani nuk dua te rritem me.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:58

Dhe sot mbaj mend fjalet e dikujt qe gjthmone me thoshte:
Ne jete do njihesh me shume persona nga me te ndryshmit...nder to do t krijosh marredhenie nga me te shumtat,por dicka duhet te mbash mend....me e rendesishme nga gjithcka eshte te ecesh perpara pavarsisht vuajtjeve qe te perball jeta....!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:58

Cfar denim te rend ti me dhe un te fal dashuri dhe ti ike dhe ne vetmi me le o zot cfar dhimbje dhe vuajtje qe me dhe po tretem pak nga pak dhe po me fut te gjall ne dhe..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:59

Te Desha dhe Te dua si as kush Tjeter, por jo Ti vendose Te me zvendesosh me dike Tjeter.!.
Si lulja qe lulezon ashtu eshte dhe njeriu qe dashuron sa mijera rrahje zemre krahrori numuron, kur shpirti binjak pran po vetes kerkon.!!.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:59

Hej !ti ,,ti po ti 'vetja ime ''Une'..Besoj se ka ka ardhur koha ta lesh te shkuaren pas.!Ta jetosh te tashmen dhe te mendosh per te ardhmen..!Gropose ate te .te kaluar te shemtuar.!Beje per mua..Te lutem.!Beso se cdo gje do rregullohet.!Beso se cdo gje do jet ndryshe.!Larg guackave te mashtimeve,,larg premtimeve boshe,,!Kete her ma premto se do veprosh drejt,,se sdo te shqetesohet per te tjeret,,madje dhe per ata qe stregojn shqetesim per ty..!ME PREMTO SE DO JA DALESH PAVARSISHT TE GJITHAVE..KETE KESHILL E KE NGA ''UNE'' VETJA IME..''

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 4:59

Me the dikur qe vetem mua do me doje.!!
premtove nje dite qe kurre sdo me lendoje.!!
e thyeve premtimin, u betove qe do ndryshoje.!!
perseri te besoja, perseri me mashtroje.!!
tani qe e kuptova me the pa mua s'jetoje.!!
por tashme ska me vlere.!!
Dashurine time Harroje.. :(

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 5:00

Sa her do e degjoj Emrin tend e di gje gjithmon do te dridhet ♥ ime....:(

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 5:01

Te pres jashte botes…
aty ku realiteti behet magji…
te pres aty ku urrejtja behet dashuri…
ku lotet kthehen ne rreze dielli…
te pres aty ku le krenarine pergjithmone…
te pres aty ku zemra ime sdo te vuaj me

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 5:03

Mjafton qe Dikush Te Ta Thyeje Zemren Dhe Me Beso Se Pastaj Ke Shum Frig Te Duash Dikkeee

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 5:05

Ti vazhdon të jetosh diku aty mes kujtimesh... E ruaj me fanatizëm e të paprekur atë fytyrë ëngjëllore që më mësoi kaq shumë gjëra për jetën... Sot je shumë larg, aq larg sa që dhe në ëndrra s'po mundem të të ndjek dot më... Shpeshherë trazohesh mes lotësh e bëhesh njësh me to duke krijuar kështu një dhimbje të pashmangshme e sfilitëse... Ike si një endacak i frikësuar e u struke mes mijëra fjalësh të pathëna... Në një dhomë, mes katër muresh të ndërtuara mbi heshtje, sa shumë zhurmojnë ato fjalë sot... Pesha e tyre qenka e rëndë, shumë e rëndë...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 5:05

Disa dashuri kanë lindur bashkë me krijimin e botës. 
Shpirtrat më të vjetër. Të bekuar me dhuratën më të madhe. Ta njohin dashurinë, ashtu siç nuk mund ta njeh askush. 
Disa dashuri kanë lindur që në fillim, atëherë kur Toka ishte ende foshnje e palindur. 
Të lidhur për njëri tjetrin, edhe para fillimit të kohës. Dy fytyra, të së njëjtës. Dy të kundërta, që e plotësojnë njëra tjetrën. 
Disa dashuri kanë lindur atëherë kur fundi ishte fillim. Kur drita e mposhti errësirën. 
Të hedhur në botë, që pafundësisht ta kërkojnë njëri tjetrin. Përherë në kërkim. Përgjithnjë të etur për gjysmën tjetër. 
Të vetmit që e ndiejnë dhimbjen e botës.
Të vetmit që e dinë se atje diku fshihet diçka më shumë.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Anakonda prej Sun 21 Jun 2015 - 5:05

Po jetojm i dashur ne nje planet te vjeter,un nga njera ane ti nga ana tjeter,le ti mbledhim forcat ta mposhtim largesie te bashkojm dy zemrat te shijojm dashurine,dua te kem prane te jesh ne syt e mi jo me neper endrra si deri tani,kur do jemi bashk lodhje sdo ndjej aspak se ne zemer do tkem ty shpirti im binjak....
--------
Mos kerko tek une ate qe se ka ajo,nuk do jem kur nje zgjedhje e dyte...
------
Dashurine e humbur me mos e kujto,por ruaje ket qe ke,mos te te ik si ajo..
----
Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter'...U fik edhe serenata e premtimit i erdhi edhe fundi durimit,
tash sme del dot asnje fjale nga goja,sepse nuk jam me ajo qe dikur te doja...
--------------
Nese degjon se kam vdekur malli per ty me ka tretur,nesedo ta dish se si jam varrosur me vello te zez e brengosur,nese do ta dish se vdiqa un dashuria per ty me hodhi ne lum,nese do ta dish vendin ku e kam ne detin e hapur e varrosur jam.....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Dashuri e Pamundur Empty Re: Dashuri e Pamundur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi