Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

+11
Dita
Eliana
WebMaster
Poeti Dhimbjes
Selda
Daku
kasperi
Emona
Arabela
Prada
Vellai
15 posters

Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Nov 2009 - 5:24

Qfare mendoni per dallimin ne moshe dhe ne gjatesi mes nje vajze dhe nje djali te cilet jane ne lidhje? Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Dozey
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Vellai Thu 26 Nov 2009 - 5:25

mosha mbase ka rendesi
kur thua per gjatesi ,shpegoje se nuk e kuptoj ,per cilin gjatesi duhet te pergjigjem [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Prada Sat 16 Apr 2011 - 5:00

mosha po ka rendesi gjatsija jo
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Sat 16 Apr 2011 - 5:07

Prada shkruajti:mosha po ka rendesi gjatsija jo
e mbeshtes,,,si te thoje prada duhaniiiii
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Emona Mon 18 Apr 2011 - 10:28

Tema Kalon Tek Kategoria E Dashuris!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga kasperi Mon 18 Apr 2011 - 10:34

mosha pakez ,gjatesia me shume mendoj,
djali duhet te jete me i gjate se femra,kurse femra jo me i gjate se djali
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Daku Tue 19 Apr 2011 - 5:16

hmmmm ...... 000 Me sa mbaj mend ..... Dashurohet me Zemer , jo me moshe e me pash !
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Tue 19 Apr 2011 - 5:18

nuk e kam ide,,por nuk do me pelqente te ndihesha inferiore ne asnje lloj rasti
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Prada Tue 19 Apr 2011 - 5:33

mosha ka shum rendesi

ndersa gjatsija jo
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Selda Tue 19 Apr 2011 - 9:24

gjatsia ska pse te ket naj nikim ne nji lidhje por dhe mosha sma do menja prape jo aq shume nuk thuhet me pas dike 30 vjet ma te madh se vetja por deri ne 13 sdo ishte keq sdo ishte problem menoj
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 20 Apr 2011 - 2:28

Nuk e di se cfare te them per te tjeret, pasi jo te gjithe kemi te njejtat shije dhe preferenca ne jete.
Per mua personalisht, mosha ka shume rendesi ne nje lidhje, ndersa gjatsisa, mundem te them qe s'ka aspak rendesi.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 8:43

Patjeter qe ka nje e re nuk mundet te dashurohet me nje te moshuar edhe nje e gjate mundet te kete problem gjithmone besoj une 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Eliana Wed 20 Apr 2011 - 8:47

ndoshta mosha po per mendimin tim te tjerat pak rendesi kan
Eliana
Eliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Letersia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 8:48

mashkulli duhet cike me i gjate te pakten
mosha varet se sa eshte diferenca pastaj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Dita Wed 20 Apr 2011 - 8:49

ku ka dashuri asgje smeret parasysh
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 8:58

Dita shkruajti:ku ka dashuri asgje smeret parasysh
po te ekzistoj nje dashuri e tipit nje ne nje miliard 724516 724516
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Darius Wed 20 Apr 2011 - 9:02

nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 10:40

Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Darius Wed 20 Apr 2011 - 10:42

Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
shpirti :508548: :970657: :0x9CLmqG1l:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 10:43

Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
shpirti :508548: :970657: :0x9CLmqG1l:

syri geeegge hopphopp
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Darius Wed 20 Apr 2011 - 10:44

Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
shpirti :508548: :970657: :0x9CLmqG1l:

syri geeegge hopphopp
ketu jam shpirti hhearts hhearts luletyyyyy
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 10:45

Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
shpirti :508548: :970657: :0x9CLmqG1l:

syri geeegge hopphopp
ketu jam shpirti hhearts hhearts luletyyyyy
aty rri se dua te te celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga dajti modh Wed 20 Apr 2011 - 10:52

ska fare aty ku mbizoteron dashuria ska probleme celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Darius Wed 20 Apr 2011 - 10:53

Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
shpirti :508548: :970657: :0x9CLmqG1l:

syri geeegge hopphopp
ketu jam shpirti hhearts hhearts luletyyyyy
aty rri se dua te te celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate005
po te pres celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate015
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Wed 20 Apr 2011 - 10:54

Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:
Romeo shkruajti:nuk ka rendesi shume mosha dhe gjatesia rendesi ka zemra e personit ......!
zemra yte luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
shpirti :508548: :970657: :0x9CLmqG1l:

syri geeegge hopphopp
ketu jam shpirti hhearts hhearts luletyyyyy
aty rri se dua te te celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate005
po te pres celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate015

432965 432965 te puth nga larg celebrate015 celebrate015 celebrate015
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 18:58

Mosha ka rendesi,edhe gjatesia disi.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Arabela Sat 31 Mar 2012 - 6:12

Mosha ka rendesi,,perndryshe jane dy pjekuri te ndryshme,,,dy bote te ndryshme,,,u duhet hapur rruge atyre qe duhen dhe jane nje moshe,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:45

ka per te pasur,per mua eshte disi problem;un per vete jam ne rregull
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ? Empty Re: Sa ka ndikim mosha dhe gjatesia ne lidhjen e nje çifti ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi