Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me qan zemra..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me qan zemra.....

+48
Malsori
Xhan
fioll
EMI
dajti modh
Labja
Maksi
An0nim
Shkembi
Sasha
Anakonda
Space
Aяtємιѕα
Emona
Prada
Arabela
Selda
Smeralda
kasperi
T_o_n_i
Gjeto Gjetani
genaro gattuso
**Jeta**
Tonii
Gentta
Darius
Amazone
stralli
bobi 10
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
LaDescarada
Ardii
Anonim
Erika
Vig-ana
Princesha e forumit
Loti i vuajtur
WebMaster
fidani
ERMAL
Alberti
OLAS
my name
Vellai
Aristogata
Neta E
52 posters

Faqja 1 e 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 4:15

Me qan zemra sepse me mungon ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E Sat 28 Nov 2009 - 8:10

Sepse ti vetem hesht
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:39

kur ste kam prann
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:40

me qan zemra kur ti me keqkupton
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E Sat 28 Nov 2009 - 8:41

Se me shoqeron vetem vetmia
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:41

me qan zemraa kur ste shikojj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E Sat 28 Nov 2009 - 8:45

Se te kam shume larg
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:46

se te dua shumm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:46

me qan zemra kur ste shoh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:47

kur mungonn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:47

kur luan me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E Sat 28 Nov 2009 - 8:49

Kur nuk jemi bashk
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 8:49

sepse te dua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Neta E Sat 28 Nov 2009 - 8:58

Se me mungon shume ti
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 9:09

se ste kam pprann
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 3:45

me qan zemra vec per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 3:46

me qan zemra kur grindemi keshtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Mon 30 Nov 2009 - 3:46

me qan zemra kur te shoh tek vuan
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 3:47

me qan zemra kur sje me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Aristogata Mon 30 Nov 2009 - 3:48

me qan zemra kur te shoh te perlotur
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vellai Mon 30 Nov 2009 - 3:59

me qan zemra kur mar vesh qe do vish
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 4:02

me qan zemra per nenen time
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vellai Mon 30 Nov 2009 - 4:03

me qan zemra se nuk kam sy te qqaj
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 4:04

kur sillesh keq me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vellai Mon 30 Nov 2009 - 4:06

me qan zemra kur ti vuan
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 4:07

me qan zemra kur ajo sasht prezent
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 4:07

me qan zemra se lotet me jan thare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 4:10

me qan zemra per dicka qe lexova tani e do jua shkruaj ta lexoni e ju
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga my name Mon 30 Nov 2009 - 4:24

Me qan zemra bashk me syt
my name
my name
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 183
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Nov 2009 - 4:26

e qan zemra kur te shoh te trishtuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vellai Mon 30 Nov 2009 - 4:27

me qan zemra per nji qingj te pjekur [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga OLAS Mon 30 Nov 2009 - 5:08

me qan zemra qe nuk jam me te tani [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Wed 2 Dec 2009 - 6:29

Me qan zemre, jo more `

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Dec 2009 - 6:30

me qan zemr per njonen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Alberti Wed 2 Dec 2009 - 6:32

Me qan zemra per nje person qe kam dashte `

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Dec 2009 - 6:38

me qan zemre per safinen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 10:03

kur ste kam prann
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 10:10

me qan zemra kur sje mire ti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 10:24

me qan zemra kur mungon tii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga ERMAL Thu 3 Dec 2009 - 10:53

me qan zemra se te kam shum larg
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me qan zemra..... Empty Re: Me qan zemra.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi