Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nevoje..???? - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nevoje..????

+84
Princ
Besa
Arian 123
Lazdrane
era85
Anakonda
Eriku
Labja
bobi 10
il conte
Ariel
Daku
tipi engjellor
Klio
EMI
Maksi
Arabela
Aяtємιѕα
kasperi
Leo_uk
EpiKada
Єямєℓiиdå
Emona
Poeti Dhimbjes
Arush
albushi
LaDescarada
Ardii
dajti modh
**Jeta**
The Best
Binni
Alberti
Onsi
xhuliana
krushku
shqiponjia
Roksana
Neta E
Erika
fidani
erviss
OLAS
LADY D
felix
Kavaljeri
zeshkani
SHIJAKU
EZMERE
mela
Vellai
EDMONDI
xhoel
liveboni
Elin
tironce
BARBI
Naki
MERISA
ERMAL
Durrsaku
marinela
suela
Alda1
ELA
kleopatra
NOONEE..
Gerushi
Gjakushi
TONI TR
marsida
WebMaster
clod
Shaban Cakolli
leona
rifati
T_o_n_i
Dollçe Vita
gesti
luna
Lot i derdhur
CuN@BosS/
Aristogata
Gjakush Tana
88 posters

Faqja 13 e 23 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Kam nevojë... !

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 31 May 2009 - 7:25

First topic message reminder :

Kam nevojë per Ty, prandaj te dua, apo
Te dua , prandaj kam nevojë per Ty ?!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:30

BESSI shkruajti:kam ne´voj per nje dajal nga veraa Kam nevoje..???? - Faqe 13 733937

eja eja se kam nevoj e un se pak nerva kam tani Kam nevoje..???? - Faqe 13 125463
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga erviss Fri 4 Dec 2009 - 10:31

kam nevoj te ve nje foto kush me meson pak ju lutem
erviss
erviss
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 60
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:35

kam nevoj te hysh tek profili pastaj tek ikonat personale e aty ndryshon ikonen Kam nevoje..???? - Faqe 13 Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Fri 4 Dec 2009 - 10:36

kam nevoj te jem vetem
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:37

kam nevoj per mirkuptim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga erviss Fri 4 Dec 2009 - 10:37

kam nevoje per ndihme
erviss
erviss
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 60
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga OLAS Fri 4 Dec 2009 - 10:38

KAM NEVOJE PER QETESI
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:39

per diqka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga OLAS Fri 4 Dec 2009 - 10:40

KAM NEVOJE PER TY[You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:40

kam nevoj per shoqeri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:40

per olass
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga OLAS Fri 4 Dec 2009 - 10:42

PER SHOQERI TE PASTER
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:42

per asgjeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga OLAS Fri 4 Dec 2009 - 10:43

PER DIKE
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 10:44

per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Fri 4 Dec 2009 - 10:46

kam nevoj te jem vetem [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 13:20

kam nevoj per gjum tani
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga fidani Fri 4 Dec 2009 - 13:23

edhe une kam nevoj per gjum
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga kleopatra Fri 4 Dec 2009 - 22:35

per asgje jam shume mir keshtu sic jam
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Sat 5 Dec 2009 - 9:07

per qetesi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:09

PER NJA 5 DIT PUSHIM
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:10

kam nevoj per nje buzeqeshje tani
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:14

PER NJE GOL NGA INTER
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:34

kam shum nevoj per njonen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Dec 2009 - 9:35

kam nevoje per nje qetesi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:53

TE MENDOHEM PAK SE SDUA TE GABOJ NE DICKA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 9:54

kam nevoj per kohe kaq te veshtir e ke te me japesh
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:55

HAJ DICKA SE NGA MERZITJA SDEL GJE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 9:56

kam nevoj per nje perqafim
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 10:02

kam nevoj per ni siqeritet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 10:03

kam nevoj vetem per nej perqafim
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 10:06

PER NJE FJALE TE NGROHTE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 10:07

per dike te me qendorj prane e te me largoj melankolin qe me ka akp osnte
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 10:08

PER DIKE QE VERTET ME QETESON DHE ME JEP KURAJO
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 10:09

per dicka t me bej te ndjehem mire
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Neta E Wed 16 Dec 2009 - 2:48

Per qetesi shpirterore
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Wed 16 Dec 2009 - 2:49

te jem vetem [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Roksana Wed 16 Dec 2009 - 2:50

kam nevoj te jem pran zemres time
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Neta E Wed 16 Dec 2009 - 2:52

Te Jem pran Kushtrimit
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Aristogata Wed 16 Dec 2009 - 3:01

te jem diku larg
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nevoje..???? - Faqe 13 Empty Re: Kam nevoje..????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 13 e 23 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi