Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa vjet ishit kur......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa vjet ishit kur......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa vjet ishit kur.........

+18
T_o_n_i
EMI
Ariel
Free spirit
Klio
Durrsaku
Arabela
Katniss
Golden
Єямєℓiиdå
Emona
bobi 10
Daku
Maksi
dajti modh
Yll Qielli
Prada
WebMaster
22 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 7:53

Sa vjet ishit kur jeni punesuar per here te pare (me pagese) ?

une kam qen 15 vjece Sa vjet ishit kur......... Icon_neutral
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 8:57

18
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Dec 2009 - 9:01

18


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:03

E PATA BERE ME FJALE ME KLEAN
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Prada Thu 3 Mar 2011 - 10:53

16
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:14

s'thuhen keto gjera 00027003
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga dajti modh Thu 3 Mar 2011 - 11:15

16......
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Maksi Thu 3 Mar 2011 - 11:15

kur braktiset atdheun
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:18

Maks shkruajti:kur braktiset atdheun
16 merzitje shume
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Maksi Thu 3 Mar 2011 - 11:19

kur ju dhane ne dore rrogen e pare
un 19
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:20

Maks shkruajti:kur ju dhane ne dore rrogen e pare
un 19
17
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Mar 2011 - 11:21

kur ubane sunet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:21

kushtrimi shkruajti: kur ubane sunet
qesh qesh qesh dal te pyes mamin qesh qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Daku Thu 3 Mar 2011 - 11:24

15 vjec qesh
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Maksi Thu 3 Mar 2011 - 11:26

16
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Mar 2011 - 11:26

emanuelita shkruajti:
kushtrimi shkruajti: kur ubane sunet
qesh qesh qesh dal te pyes mamin qesh qesh


hej oj vajz per ty nuk vazhdon hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Daku Thu 3 Mar 2011 - 11:28

Sa vjec ishte kur te erdhen "Ato" - "tezet" ? :P:P

Sa pytje pervese qesh
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:30

Daku shkruajti:Sa vjec ishte kur te erdhen "Ato" - "tezet" ? :P:P

Sa pytje pervese qesh
qesh qesh qesh qesh sme ka ardh akoma tezja 00027003
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Daku Thu 3 Mar 2011 - 11:32

I bofsh leket Lines pra , pergjigju
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:34

13 qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Daku Thu 3 Mar 2011 - 11:38

eh sa lumenj paske derdh mi goc. celebrate005


Sa vjec ishe kur vodhe per here te pare diçka dhe çfare ?:P:P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:39

Daku shkruajti:eh sa lumenj paske derdh mi goc. celebrate005


Sa vjec ishe kur vodhe per here te pare diçka dhe çfare ?:P:P
si do mbyshet indocentrali i fjerzes eeeeeeeeeee si? qesh qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Daku Thu 3 Mar 2011 - 11:43

Ndaj paska ngjyra drita elektrike :P:P

sa vjec ishe pate PC tende personale ?
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 11:46

24
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Prada Fri 8 Apr 2011 - 10:13

sa vjeq ishit filluat te ndjeni per gjinin ekundert
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga dajti modh Fri 8 Apr 2011 - 10:18

adoleshent ..
sa vjec ishit kur bete poezine e pare
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga bobi 10 Fri 8 Apr 2011 - 10:25

s'mbaj mend,sepse s'di te thur dy vargje

kujtimi me i hershem i joti i perket moshes????


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Emona Mon 3 Oct 2011 - 9:17

3 vjeqe!!

Sa vjeqe ishit kur filluat te pini alkohol?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 3 Oct 2011 - 10:09

Hala skam fillue mire....e pi rralle shuume..kur kemi festa gezimi ose ndonjehere kur dal me shoqerine..ama nuk e teproj[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa vjec ishit kur keni pas telefon personal per here te pare?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Emona Mon 3 Oct 2011 - 10:10

18 ..Per ditlindje e mora dhurate.!

Sa vjeqe...ishe kur njohe dashurin ?? geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 3 Oct 2011 - 10:12

EmoNa shkruajti:18 ..Per ditlindje e mora dhurate.!

Sa vjeqe...ishe kur njohe dashurin ?? [You must be registered and logged in to see this image.]

17..sa i pata mush[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa vjec ishit kur keni shkuar ne restorant per here te pare?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Emona Mon 3 Oct 2011 - 10:14

Hhmm 8 vjeqe ...me familjen time!!

Sa vjeqe ishe kur mesove te perdoresh telin ?lol

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Emona Mon 3 Oct 2011 - 10:14

Hhmm 8 vjeqe ...me familjen time!!

Sa vjeqe ishe kur mesove te perdoresh telin ?lol

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Golden Mon 3 Oct 2011 - 10:19

LoL kur te pata thirr ty te kam treguar ne tel :[LoL]:

sa vj, ishit kur hyre ne pune?

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Emona Mon 3 Oct 2011 - 10:20

Hahaha [smile_1]

20 vjeqe..

Sa vjete je kon kur je shkuu ne klase te pare ? Sa vjet ishit kur......... 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Katniss Mon 3 Oct 2011 - 10:21

7 mi Sa vjet ishit kur......... 426788

Sa vjet ishe kur mesove bicikleten ?
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Golden Mon 3 Oct 2011 - 10:23

5 (: e kisha dhurate (:

......... kur mesove te ngasesh veturen?

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Emona Mon 3 Oct 2011 - 10:27

...Ende se kom marr patantin lol.

Sa vjeq je kon kur fillove te flasesh?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga dajti modh Mon 3 Oct 2011 - 13:25

tre vjec ..
sa vjec ishit kur humbet virgjerine
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Arabela Mon 3 Oct 2011 - 19:57

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] pyetje me specccccccccccccc[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ,,pasi te bej 22 do e humb[You must be registered and logged in to see this image.] :lol!: :lol!:sa vjec ishe kur e bere pyetjen e pare me spec???[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi