Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa vjet ishit kur.........

+18
T_o_n_i
EMI
Ariel
Free spirit
Klio
Durrsaku
Arabela
Katniss
Golden
Єямєℓiиdå
Emona
bobi 10
Daku
Maksi
dajti modh
Yll Qielli
Prada
WebMaster
22 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 Empty Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 7:53

First topic message reminder :

Sa vjet ishit kur jeni punesuar per here te pare (me pagese) ?

une kam qen 15 vjece Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 Icon_neutral
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Arian 123 Sat 20 Oct 2012 - 1:47

Gangsterja shkruajti:cdo thot kjo
sa vjec ishe kur more noten 10 nshkoll?

Patentin e shoferit,makines.Apo ec me makine pa patente ti? hahahaha


Ne Gjermani nuk ka note 10.Nota me e mire eshte 1-shume mire.

Sa vjec ishe kur ke vesh kepuce me taka te larta?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Oct 2012 - 1:49

ssi vesh se jom tip i thjesht
sa vjet ishe kur veshe kostum dhendri?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa vjet ishit kur......... - Faqe 4 Empty Re: Sa vjet ishit kur.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi