Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhe Ende .... - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhe Ende .... - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhe Ende ....

+28
Anakonda
Yulia
Gata
Selda
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
**Jeta**
Tonii
LADY D
landushi
fidani
mela
Aurora
Vellai
Gangsta
Shaban Cakolli
Alberti
koli852
Vig-ana
007
matty
Kavaljeri
ERMAL
Erjona gerl
Aristogata
sycka
WebMaster
Erika
32 posters

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Dhe Ende ....

Mesazh nga Erika Sat 5 Dec 2009 - 10:15

First topic message reminder :

Dhe ende jetoj
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Aristogata Thu 22 Apr 2010 - 10:34

dhe ende kujton gjera qe nuk duhet


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Vizitor Thu 22 Apr 2010 - 10:39

dhe ende bej sikur skuptoj une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 6 Mar 2011 - 2:28

...dhe ende.

... dhe ende me kujtohet, trishtueshem ajo nate.
Nen driten e henes, kur lamtumiren njeri tjetrit i thame.
Ndjej te ftohte ne shpirte edhe kur jashte ben vape.
Prej atehere kur ti ike me braktise, e prane me s'te kam.

© Saimiri... Mars - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 6 Mar 2011 - 11:57

Malli me djeg ne shpirt nate e dite, dhe ende pres.
Diten e kthimit ne vendlindje njehere para se te vdes.
Vitet ikin njeri pas tjetrit pa lamtumire, dhe ende enderroj.
T'a shuaj kete mall te zjarrte qe zemren m'a perveloi.

© Saimiri... Mars - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 6 Mar 2011 - 11:58

Nganjehere me vjen ne enderr
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Selda Sun 6 Mar 2011 - 12:00

dhe ende te ndiej dhe pse nuk e meriton lot
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Gata Sun 6 Mar 2011 - 12:04

TRISHTOHEM DHE GEZOHEM
KUJTOJE DHE ME VJEN KEQ
QE PO KALOJE
RININ IME NE KETE MENYRE
DHE SMUND ME E NDREQ .
Gata
Gata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne kete perjudhe te jetes sime ,as ne qiell as ne toke ,,mister !!!
Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/03/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Alberti Mon 7 Mar 2011 - 11:18

Dhe ende s`ju ka zene gjumi juve hehe.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga **Jeta** Mon 7 Mar 2011 - 12:29

Dhe ende e kujtoj veshtrimin tend nen hijen e henes,tek sa ti.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Yulia Thu 10 Mar 2011 - 13:19

dhe ende rri e pres! paskam qene budallaqe madhe! nevrikuu
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Selda Thu 10 Mar 2011 - 13:35

dhe ende po rri zgjut e neser jam per pune kur bjen dreqi ziles du me thy oren krejt celebrate005
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 18:38

dhe ende marr fryme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Alberti Sat 2 Feb 2013 - 10:54

Dhe ende ketu..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Neta E Sat 2 Feb 2013 - 23:57

I njejti je
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Arian 123 Sun 3 Feb 2013 - 0:18

Jemi miq virtual.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Neta E Sun 3 Feb 2013 - 1:10

Nuk behet ashtu sic dua une
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Feb 2013 - 11:29

Dhe ende ndjehem pak e lodhur


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Oni Sun 3 Feb 2013 - 12:20

Jam i sigurte se nje dite do te mungoj e gjitha kjo ''Asgje'' qe ekziston mes nesh.
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Neta E Sun 3 Feb 2013 - 12:25

Marr shpresa nga enderrat qe me shtyejn per te jetuar
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:01

MENDON SE DO RRI ME TE

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:32

e dua

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe Ende .... - Faqe 7 Empty Re: Dhe Ende ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi