Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lotet ne syte e tij/saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lotet ne syte e tij/saj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lotet ne syte e tij/saj

+22
Anakonda
snow
Maksi
Durrsaku
Fragolina
Docteur
Arabela
Emona
BlEro25
Єямєℓiиdå
Selda
Anila
kasperi
dajti modh
pexha
Gjeto Gjetani
Polici
fidani
Alesia
Kavaljeri
WebMaster
Aristogata
26 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Aristogata Sun 13 Dec 2009 - 10:30

Lotet ne syte e tij/saj
Nje mik i mire nuk eshte ai qe te fshin lotet ,por ai qe nuk te le te qash.....
Lotet jane emocione te papermbajtura ,jane trishtim,melankoli gezim...

Cfare ndjesie ju japin lotet ne syte e nje femre/mashkulli ,kur behet
fjale per trishtimin se kur jane lote gezimi kuptohet qe nuk duhet te
shqetesohemi shume
Ju ka ndodhur te kete qare dikush ne supin tuaj???Ne pranine tuaj???Per fajin tuaj???
Si keni reaguar ???
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Dec 2009 - 9:31

ME KA NDODHUR KJO GJE ME LARG SE MBREME MUA NE PREHERIN E MAMIT TIM SEPSE ISHA SHUM E MERZITUR PER NJE QESHTJE TE MOTRES TIME ISHIN VETEM LOT MERZIE
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Aristogata Tue 15 Dec 2009 - 2:23

Lotet ne syt e tij shprehnin dhimbjen e nje humbjeje dashurie
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Kavaljeri Tue 15 Dec 2009 - 2:24

Lotet ne syte e saj do me vrisnin zemren.................
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Dec 2009 - 4:31

lotet ne syt e tij me thon se u lendua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Dec 2009 - 4:43

lotet e saj nuk i pashe po mbas nje ndarje pas kaq vitesh loti eshte deshmitari per ato qe ndodhen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Tue 15 Dec 2009 - 4:54

lotet e tij me shqetesuan mjaft
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Alesia Fri 18 Dec 2009 - 10:02

lotet e ti do te jen merzia e jetes time prandaj mos beni te lotojne syte e ti
Alesia
Alesia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 19
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga fidani Fri 18 Dec 2009 - 10:28

tregojn se dashurija qe esht per shoqri eshte me e rendesishmja
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Polici Fri 18 Dec 2009 - 10:29

Me ka ndodhur disa here qe persona te ndryshem te me hapen per problemet e tyre,dhe madje kam hasur raste qe e edhe kane lotuar teksa tregonin ate cka u kishte ngjare...Une personalisht jam tip relativisht i ndjeshem dhe prekem shum kur shikoj dike duke lotuar,dhe mundohem sipas mundesive te mia ta ngushelloj dhe ta bej te ndihet me mire....Asnjeher sme pelqen kur shikoj te tjeret te qajne,qofshin keta te njohur apo jo...por ndonjeher na ben mire edhe te qajme ne menyre qe te nxjerrim jashte ate cka "bluajme" perbrenda
Polici
Polici
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne sherbim te shtetit
Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009
Hobi Hobi : polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Dec 2009 - 10:31

lotet ne syte e tij,ah plage e rende per mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga fidani Fri 18 Dec 2009 - 10:32

Lotet ne syt e saj jon lojrat e saj te zakonshme
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Dec 2009 - 10:33

jane nji nga shume djallezite qe ka nje femer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Dec 2009 - 11:57

lotet e ti jan vetem genjeshtra iluzion
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Dec 2009 - 11:58

lotet a asaj jon mashtrim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 1:21

lotet ne syt e tij me prekin ne shpirt
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Kavaljeri Sun 20 Dec 2009 - 1:24

Lotet ne syte e saj me vrasin zemren
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 1:34

lotet ne syt e tij sdo i duroja dot
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Kavaljeri Sun 20 Dec 2009 - 1:35

Lotet ne syt e saj jane si margaritar per mua
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Aristogata Sun 20 Dec 2009 - 1:54

lotet ne syt e tij jan si thik per zemren
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Dec 2010 - 21:42

lotet ne syte e tija jane helm ne zemren time merzitje shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Gjeto Gjetani Wed 29 Dec 2010 - 23:25

lotet ne syte e saj nuk e di çfare dhe pse jane
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Jan 2011 - 2:25

Lotet e ti jane nje vuajtje pa mbarim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Sun 30 Jan 2011 - 2:32

,,,,ndjesia me e trishtueshme per mua merzitje shume merzitje shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga pexha Sun 30 Jan 2011 - 2:33

nuk muje me i pa
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Feb 2011 - 9:28

Jan nje zhgenjim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Feb 2011 - 9:32

Jane dhimbje 0000000000000 0000000000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga dajti modh Tue 1 Feb 2011 - 9:34

sdo ja lejoja kurr
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga kasperi Thu 3 Feb 2011 - 9:08

lotet ne syte e saj,me shqetesojne shpirtin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Mar 2011 - 12:58

Me bejne te vuaj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Anila Sun 6 Mar 2011 - 5:22

Lotete ne syte e tij
nje frige ne syte e tij
lote trishtimi
frige e humbjes..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Mar 2011 - 5:26

Lotet ne syte e ti jan lotet qe e kan denuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Selda Sun 6 Mar 2011 - 9:26

lotet ne syte e tij ishin rrena qe me bani ne dhe me u shti
lotet ne syte e tij me bane me te dasht si e marre
por kur qave per here te funit thashe shpetova per loteve rrencake
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 6 Mar 2011 - 10:01

Nuk do doja ti shoh asnjehere..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga BlEro25 Sun 6 Mar 2011 - 10:23

Me tregon vuajtjet qe ka kalu ne jete
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Mar 2011 - 10:23

Me tregon se vuan akoma
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Selda Sun 6 Mar 2011 - 11:58

lotet e tij me bane me e harru krejt
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Emona Mon 7 Mar 2011 - 7:01

...Me tregon Se vuan vertet.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 1:28

lotet e tij nuk me bajne pershtypje ma se qeshja e dikujt tjeter me ban te nihem mire
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Arabela Fri 11 Mar 2011 - 1:10

pika ndryshku mbi zemer
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotet ne syte e tij/saj Empty Re: Lotet ne syte e tij/saj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi