Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pijet alkolike te preferuara People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pijet alkolike te preferuara People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pijet alkolike te preferuara

5 posters

Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:48

Per ata qe pijne alkol.............
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Dec 2009 - 3:19

po per ata si konsumojn alkohol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga krushku Sat 19 Dec 2009 - 3:27

raki,
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 3:32

kushtrimi shkruajti:po per ata si konsumojn alkohol

po pra per ata qe konsumojne alkol eshte kjo pyetje Pijet alkolike te preferuara Icon_biggrin
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 3:33

un nuk perdor alkolike por ne raste festash preferoj disarono se ka nje shije te vecante si dhe nje liker me shije bustani Pijet alkolike te preferuara Icon_biggrin


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Pijet alkolike te preferuara Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Tonii Fri 27 Aug 2010 - 11:06

te madhit muhamed i con selam dhe e pyet imami omar kajam
pse more dhallen e ben hallall dhe veren e ben harram ?!
pergjigjt muahamedi me selam : sme more vesh imam omar kajam
dhallen hallall per lolot mor aman veren per te urtet nuk e bej harram
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 4 Jan 2011 - 13:01

Kjo teme kalon tek Kuzhina Tradicionale Shqiptare
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 20:02

Per zotin jam dehur njehere me konjak dhe wiski,prandaj i preferoj keto dy pije.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pijet alkolike te preferuara Empty Re: Pijet alkolike te preferuara

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi