Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per qershicken People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Per qershicken

Shko poshtë

Per qershicken Empty Per qershicken

Mesazh nga WebMaster prej Mon 28 Dec 2009 - 10:51

Per qershicken Forumi10
Per qershicken 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Per qershicken 30l12rc Pytje & Përgjigje Per qershicken 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga qershicka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:00

Shume, shume faleminderit per kete perpunim te mrekullueshem Klea!E s'ka si te ndodhe ndryshe...keto mund t'i realizoje vetem nje njeri me shpirt e zemer te madhe sic jeni Ju!Respekte Klea!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga WebMaster prej Mon 28 Dec 2009 - 11:07

po te japesh lejen e dashur te gjitha krijimet e tuaja do i bej te gjitha keshtu doja te pyesja po sme ndenjen duart edhe e bera
Per qershicken 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Per qershicken 30l12rc Pytje & Përgjigje Per qershicken 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Erika prej Mon 28 Dec 2009 - 11:14

teten e paskam shkrimtare
susksese te metutjeshme tetaaa
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga qershicka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:18

Besoj se te gjithe ju japin privilegjin per te bere risi ne forum!Edhe njehere faleminderit Klea!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga WebMaster prej Mon 28 Dec 2009 - 11:28

nuk kam risi me asnje po eshte nje gje qe mua me pelqen te bej keto gjera e bej me gjith zemer kete gje me rrespekt klea flm Per qershicken 8723
Per qershicken 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Per qershicken 30l12rc Pytje & Përgjigje Per qershicken 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga qershicka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:34

Dakort Klea!Shume faleminderit!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga sycka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:35

qershicka eshte nje tete

shume e bukur vertete

ka mbaru gjuhe letersi

prandaj ben shume poezi.

tani po ju trego june


sa shume e respektojne

i madh dhe i vogel

te gjithe njesoj.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 63

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Erika prej Mon 28 Dec 2009 - 11:37

moj teta sycka sa e mil qe me je te kam sh xhan


me ke bere te qeshhh
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga sycka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:39

ku je ti zemra vogel? ste kam kap fare.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 63

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Erika prej Mon 28 Dec 2009 - 11:40

ja ketu jam mi teta me e mil me shkolel me forum msn facebbok te gjitha i bej
vec poezi jo Per qershicken Icon_biggrin
po yt si te kam mi tetusheee zemrusheeee
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Aristogata prej Mon 28 Dec 2009 - 11:42

sycka dhe qershicka jeni vertet shembulli ideal per tu ndjekur ne fushen e poezis puc puc


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Per qershicken Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga sycka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:43

mire mire po ja po ben goca pak pushim se ka shume mesime dhe une ja rrembej nga pak kompjuterin dhe flas me ju, te du fort. Per qershicken 8723
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 63

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Erika prej Mon 28 Dec 2009 - 11:55

tetushe zemrusheee lere pak vajzen tte pushoj mi se shu7m eshte veshtir

te du me fort te kam erte xhan mauhhh fortttt
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga qershicka prej Mon 28 Dec 2009 - 11:57

sycka shkruajti:qershicka eshte nje tete

shume e bukur vertete

ka mbaru gjuhe letersi

prandaj ben shume poezi.

tani po ju trego june


sa shume e respektojne

i madh dhe i vogel

te gjithe njesoj.


Shume faleminderit sycke!Te kam shume xhan!

Edhe sycka eshte e papare.
Sa bukur luan ne kitare ...
Ta dini ne fisarmonike
E quan mjeshtre pa frike...

Dirigjente ka mbaruar
Eshte shume e talentuar
Prandaj motra e ka xhan
Asnjehere nuk e ndan!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga qershicka prej Sun 10 Jan 2010 - 11:22

Klea te lutem ilustro ndonje poezi.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Erika prej Sun 10 Jan 2010 - 11:24

tteta ske berebnoj nje i mi
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga WebMaster prej Sun 10 Jan 2010 - 11:30

Per qershicken Qersh10
Per qershicken 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Per qershicken 30l12rc Pytje & Përgjigje Per qershicken 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga qershicka prej Thu 10 Jan 2019 - 3:11

Kleaaaa ku je ? Kuuuu?
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 68
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Shkembi prej Sat 12 Jan 2019 - 3:43

eeww Po çe do Klean mi goce, rri se jena mir të dy

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Anakonda prej Wed 16 Jan 2019 - 1:04

U futa krejt qejf se mos ka kriju shkembi poezi per mu:P
hihihi lool

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Shkembi prej Wed 16 Jan 2019 - 10:42

Anakonda shkruajti:U futa krejt qejf se mos ka kriju shkembi poezi per mu:P
hihihi lool
Qejf paç, se pa qejf duket bardh e zi
Erdha dhe unë të të shkruaj dy rreshta poezi
Një vështrim hodha në lumin që rjedh
Një Anakond e bukur rrugën ma pret
Me ngjyrat e ndezura para meje kalon
Më vështron ngultas se diçka do t'më thotë...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per qershicken Empty Re: Per qershicken

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi