Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roma dështon të fitojë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roma dështon të fitojë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roma dështon të fitojë

Shko poshtë

Roma dështon të fitojë Empty Roma dështon të fitojë

Mesazh nga Alberti Wed 6 Jan 2010 - 15:40

Roma dështon të fitojë F.0106170134380_m

Roma dështon të fitojë


Cagliari ka arritur që në minutat shtesë t’ia mohojë Romës fitoren duke barazuar me rezultat 2-2, në ndeshjen e zhvilluar në Stadio Sant’Elia.
Kryeqytetasit shënuan dy herë në pjesën e dytë, me anë David Pizarros nga pika e bardhë (52’), ndërsa golin e dytë e shënoi mesfushori italian Simone Perrotta (65’).
Atëherë kur mendohej se Roma do ta fitojë ndeshjen ndodhi ndryshe.
Vendasit shënuan dy gola të shpejtë, me anë të Luis Diego Lopez (90’+1) dhe Daniele Conti (90’+3), për të siguruar një pikë të artë nga kjo ndeshje, e cila dukej e humbur.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi