Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

+19
Atin@
tironse
Selda
Kejla_mezemer
Єямєℓiиdå
EpiKada
Arabela
Dardania
Roksana
T_o_n_i
Vellai
krushku
Aristogata
mela
gesti
Naki
clod
rifati
WebMaster
23 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Mar 2009 - 6:30

Cilat jane arsyet qe do ju shtynin te ndaheshit pergjithemone nga njeriu zemres?
Do e benit per arsye te fjaleve qe ndegjoni nga njerzit qe flasin?


Per kete kemi pyetur disa persona dhe kemi marre keto pergjigje:

Personi i pare

1-- tradhetia
2- genjeshtrat
3- keq sjellja
kto jan arsyet qe do ndahesha prej ti ndersa sa per pytjen e dyt esht budalla ai qe ngjon llafet e njerzve.

Personi i dyte

Mendimi im asht se sja vlen me ndigu fjalet e tjereve qa flasin kur skane fakte, se shumica mendojne te te ndajne me personin e zemres.

Pershoni i trete

Nuk eshte arsye ajo cfare flasin njerzit, vetem nese jam e bindur vet me faktin qe te ndahem nga njeriu i zemres athere, do te ndahem, dmth nese ka dicka qe nuk mund te jemi bashke, perndryshe gjithmon dua te jem ne lidhje me te dashurin e zemres.


Personi i katert

1- tradhetia
2- genjeshtrat
3- keq sjelljaTe nderuar vizitore dhe anetare te forumit tone,jepni dhe ju mendimet tuaja dhe vleresimet ne lidhje me temen e hapur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga rifati Sun 8 Mar 2009 - 8:51

po kur nuk te trego te verteten . nuk te kushto rendesi , tradhetia dihet eshte brenda


dhe te thote ikkkkkkkkk
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga clod Sun 8 Mar 2009 - 10:55

mosbesimi
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Sun 8 Mar 2009 - 11:48

Personat (siç thuhet të zemrës ), qe kane besimin ne njeri tjetrin, vetem vdekja i ndan fizikisht! Te tjerat jane dokërra!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Mar 2009 - 11:56

e vertet gjakushiiiiiiiiiiiiii
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Sun 8 Mar 2009 - 13:12

se kam provuu sdi qka tju themm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 0:44

TRADHETIA ,dihet normale
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 5:55

Ska lidhje zemra ne dashuri e as ne ndarje eshte apasolutisht jashte ketij procesi.
Ndarje behet ta imponon situata dhe koha jo zemra
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga gesti Mon 9 Mar 2009 - 5:57

VETEM NESE ME TRADHETONTE
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 5:58

jam dakort me nakin sepse varet gjdo gje nga situata si te krijohet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:01

Si nuk e lexova nje arsye per te arsyetuar ate ndarje !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:03

Ja psh mua Raza ime me la sepse tha tere diten rri ne forume dhe flet me goca dhe je dergon puthje atyre kurse mua ka vite asnje sma ke dhene a nuk eshte kjo imponim i situates juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 6:05

:kis: hahaha ti jap une naki te puthurat merri yllo :kis:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:08

Naki shkruajti:Ja psh mua Raza ime me la sepse tha tere diten rri ne forume dhe flet me goca dhe je dergon puthje atyre kurse mua ka vite asnje sma ke dhene a nuk eshte kjo imponim i situates juhjjjjj


Nuk eshte arsye e forte, se ke kohe tia plotsosh mungesat!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:11

Hahahahahahah eh mo gjakushi ishalla nuk bje ti si une se i fryn dhe ti kosit si une kendej hahahahahahaahaa
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 6:12

:gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:14

ooo naki per puthje ke , mos hjek per tejeter gje se puthje te forummm , vetem na thujj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:15

Hahahahahahah jo mo se po vine me viruse lej fare po pse mua nuk eshte faqja ime jepja kleas ndonje virus ahahahahahahahaaa
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Mar 2009 - 6:16

:gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:18

Naki shkruajti:Hahahahahahah eh mo gjakushi ishalla nuk bje ti si une se i fryn dhe ti kosit si une kendej hahahahahahaahaa


E di une si rashë? Iku nje shejtane perse e puthja shumë !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:18

ore ti the , une nuk thash qe dua puthjee. se tek une puthjet vin , qe pa i dhen mer lal
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:20

hahahahah elhami je pak simpatik se po ta shofin fetyren time si jam cfar lesh puthje mua aman ene raza kur me puth e fike driten se sme sheh dot juhjjjjj
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:22

oooo, lal ahgghahgaha , ska bukuri , mendje ta kesh te mir.

eja tek une ta ndreq fytyren pak , me disa grushta hahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:25

juhjjjjj hahahahahaahahahaa mire ti grushtat une paguaj pijet ok dakord
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 6:26

mir dokort, eja ka gjilaniii po e bejm kontraten
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Naki Mon 9 Mar 2009 - 6:27

juhjjjjj patjeter nje dite degjohemi pse jo
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Oct 2009 - 9:32

VARET NGA SITUATA E NDARJES EDHE MOTIVI
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga mela Wed 28 Oct 2009 - 10:39

se besoj qe do te kete arsye dhe nuk do te ndahesha kurr jrej tij
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Aristogata Wed 4 Nov 2009 - 12:49

tradhtia, genjeshtrat,mos respektimi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga krushku Thu 5 Nov 2009 - 0:58

neqofte se me tradheton me nje tjeter.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vellai Thu 5 Nov 2009 - 1:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Thu 5 Nov 2009 - 3:43

MOS BESIMIM ,MOS RESPEKTI EDHE TRADHTIJA KTO NUK JA FAL
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga krushku Thu 5 Nov 2009 - 4:46

mendja. [You must be registered and logged in to see this image.]
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Thu 5 Nov 2009 - 5:00

trathtija
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga T_o_n_i Thu 5 Nov 2009 - 5:07

Lejohet te them 3..... MOS BESIMIM MOS RESPEKTI DHE TRADHTIJA
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Thu 19 Nov 2009 - 22:24

mos besimi te vret,genjeshta,dhe tradhetija
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Roksana Thu 19 Nov 2009 - 23:00

nese mtradhtone me naj idiote
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Aristogata Thu 19 Nov 2009 - 23:01

nga genjeshtrat,tradhtija,mosdashuria
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Feb 2011 - 6:01

Genjeshtra per mua eshte pika e dobet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Feb 2011 - 6:06

pika e par trahtija ngeshtrat dashuria fallco
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi