Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

+19
Atin@
tironse
Selda
Kejla_mezemer
Єямєℓiиdå
EpiKada
Arabela
Dardania
Roksana
T_o_n_i
Vellai
krushku
Aristogata
mela
gesti
Naki
clod
rifati
WebMaster
23 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Mar 2009 - 6:30

First topic message reminder :

Cilat jane arsyet qe do ju shtynin te ndaheshit pergjithemone nga njeriu zemres?
Do e benit per arsye te fjaleve qe ndegjoni nga njerzit qe flasin?


Per kete kemi pyetur disa persona dhe kemi marre keto pergjigje:

Personi i pare

1-- tradhetia
2- genjeshtrat
3- keq sjellja
kto jan arsyet qe do ndahesha prej ti ndersa sa per pytjen e dyt esht budalla ai qe ngjon llafet e njerzve.

Personi i dyte

Mendimi im asht se sja vlen me ndigu fjalet e tjereve qa flasin kur skane fakte, se shumica mendojne te te ndajne me personin e zemres.

Pershoni i trete

Nuk eshte arsye ajo cfare flasin njerzit, vetem nese jam e bindur vet me faktin qe te ndahem nga njeriu i zemres athere, do te ndahem, dmth nese ka dicka qe nuk mund te jemi bashke, perndryshe gjithmon dua te jem ne lidhje me te dashurin e zemres.


Personi i katert

1- tradhetia
2- genjeshtrat
3- keq sjelljaTe nderuar vizitore dhe anetare te forumit tone,jepni dhe ju mendimet tuaja dhe vleresimet ne lidhje me temen e hapur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Aristogata Fri 4 Mar 2011 - 22:45

genjeshtrat tradhtia dhe xhelozia e tepruar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Dardania Fri 4 Mar 2011 - 23:14

kur genjen dhe tradheton
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Arabela Sat 12 Mar 2011 - 22:46

sikur ta di se ndjen sadopak qofte,,per dike tjeter
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga EpiKada Tue 15 Mar 2011 - 1:53

pabesia
tradhetia e premtive te tije....
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 15 Mar 2011 - 1:56

Asnje arsye
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Kejla_mezemer Tue 15 Mar 2011 - 2:01

te mos me respektoje......................perfshin te gjitha
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Mar 2011 - 9:41

1- tradhetia
2- genjeshtrat
3- keq sjellja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Dardania Fri 18 Mar 2011 - 9:43

Tradhtia
dhe Genjeshtrat e nje pasnjeshme kur jan
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Selda Fri 18 Mar 2011 - 9:44

xhelozia
tradhtia
besimi
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Arabela Sun 27 Mar 2011 - 2:49

per mua gjitha jane arsye cfare devijon nga viza e drejte qesh qesh qesh qesh celebrate005 celebrate005 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Selda Sun 27 Mar 2011 - 9:11

tradhtia asht gjaja kryesore manej vine te tjerat
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga tironse Sun 27 Mar 2011 - 9:12

mos respektimi

ndonje tradhte e vogel falet por mos respekti jo
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Sun 27 Mar 2011 - 9:13

vetem vdekja me ndan celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Atin@ Mon 28 Mar 2011 - 4:31

1.Tradhtia
2.perbuzja
3.mosrespekti
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 4:34

asnje .kot nuk i thone njeriu i zemres celebrate015 luletyyyyy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Arabela Mon 28 Mar 2011 - 4:34

nuk kam te dashur per te ndare qesh qesh qesh :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 4:40

asnje arsye. 724516
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Atin@ Mon 28 Mar 2011 - 4:56

Tironci shkruajti:asnje .kot nuk i thone njeriu i zemres celebrate015 luletyyyyy


njeriu i zemres mirpo po te doj ai njeri ta ndan zemren ne 40 copa qesh

prandaj per qdo kend ekziston nje kufi apo limit i caktuar 00027003
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 5:00

Atin@ shkruajti:
Tironci shkruajti:asnje .kot nuk i thone njeriu i zemres celebrate015 luletyyyyy


njeriu i zemres mirpo po te doj ai njeri ta ndan zemren ne 40 copa qesh

prandaj per qdo kend ekziston nje kufi apo limit i caktuar 00027003
.
po te doje ndonje tjeter .nuk ka qene njeriu i zemres ,Atin@ 724516
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Katniss Mon 28 Mar 2011 - 5:03

Tironci shkruajti:asnje .kot nuk i thone njeriu i zemres celebrate015 luletyyyyy
Pajtohem per kete.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Atin@ Mon 28 Mar 2011 - 5:03

ketu flasim per njeriun e zemres zemres zemres 00027003

dmth ai qe vertet mendojm qe e duam tashi smund te dijm qka vie ne te ardhmen mirpo deri ne ket koh nese njeriu i zemres do i thente parimet e mia ateher do ndahesha prej tij ky esht mendimi im
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 5:12

Atin@ shkruajti:ketu flasim per njeriun e zemres zemres zemres 00027003

dmth ai qe vertet mendojm qe e duam tashi smund te dijm qka vie ne te ardhmen mirpo deri ne ket koh nese njeriu i zemres do i thente parimet e mia ateher do ndahesha prej tij ky esht mendimi im
.. nuk mund te jete njeriu i zemres .qe mendon te thyej parimet tua tytepuuth
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Mar 2011 - 5:34

Mundet te jete nje motiv tradheti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 28 Mar 2011 - 5:44

nese ngelet cik me barre jasht lidhjes tone me zemra qesh qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Maksi Mon 28 Mar 2011 - 5:55

xhelozia e tepruar
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Selda Mon 28 Mar 2011 - 8:26

tradhtia sja fal per 100 vjet
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Maksi Mon 28 Mar 2011 - 8:31

hipokrisia
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Selda Mon 28 Mar 2011 - 8:36

matrimet
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga daniel_X1 Mon 28 Mar 2011 - 8:40

tradhtiaaa direkte pa medyshje
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Selda Mon 28 Mar 2011 - 9:33

dhe per gjana pa te vogla merzitje shume
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 9:41

uff sme pelqen me u nda celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga tironse Mon 28 Mar 2011 - 9:42

ska arsye e ska ndarje
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Vizitor Mon 28 Mar 2011 - 9:44

pse ti them njeriu i zemres edhe te ndahem ska kuptim 432965
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Selda Mon 28 Mar 2011 - 9:48

ka njihere vjen damja pa e kuptu vec vjen
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:33

Do te ndahesha nga tradhetia dhe genjeshtrat.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ? - Faqe 2 Empty Re: Cilat jane arsyet qe do te ndaheshit nga njeriu i zemres ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi