Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'është zhgënjimi? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'është zhgënjimi? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'është zhgënjimi?

+26
Anakonda
Emona
Eloona
EMI
T_o_n_i
Ariel
Durrsaku
Arabela
dajti modh
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Klio
suela
Drita
gesti
Bukuria shpirterore
clod
Aristogata
Lot i derdhur
alketa
naploni
xhoel
rifati
Naki
Shaban Cakolli
WebMaster
30 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 12:43

First topic message reminder :

Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga An0nim Sun 21 Oct 2012 - 6:51

Zhgënjimi të jap ndjenjën sikur të gjitha shpresat të jenë rrënuar për
një moment, madje pa mos ekzistuar fare, ai ndërlidhet me një mërzi të
papritur që përfshin jetën tonë, ndonjëherë edhe "aksidentalisht".

Zhgënjimet
janë pjesë e jetës të secilit prej nesh, duhet të mësohemi të jemi të
parapërgatitur për më të keqën, dhe kjo nuk ka të bën me qëndrimet
pesimiste që mund t`i ketë një person, porse me perceptimin real të
gjërave që na rrethojnë.

Në shumë raste të zhgënjyerit reagojnë në mënyrë subjektive në kontekst me mosarritjen e qëllimit apo "shpërblimit" të paraparë
.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga il conte Sun 21 Oct 2012 - 7:19

Ajo qe pesova une nga nje person qe e doja shume.....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Sun 21 Oct 2012 - 7:23

Dy temat Zhgenjimi edhe C,esht zhgenjimi u bashkuan bashke
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga mister.albania Sun 21 Oct 2012 - 7:23

Zhgenjimi te jep favorin per tu bere pesimist me jeten.

Eshte nje semundje nje virus i cili infekton per vdekje. i vetmi ilac eshte optimizmi.
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Oni Sat 10 Nov 2012 - 13:03

Asgje per tu shqetesuar.
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga An0nim Sun 11 Nov 2012 - 0:17

mister.albania shkruajti:Zhgenjimi te jep favorin per tu bere pesimist me jeten.

Eshte nje semundje nje virus i cili infekton per vdekje. i vetmi ilac eshte optimizmi.

Pse sipas teje sa her qe njerezit zhgenjehen deri ne mas per vdekje ... eeww eeww eeww eeww

mendoj se problemi qendron tek vetja jone pasi shpeshere nuk duam te shikojme ate qe eshte dhe i interpretojme ashtu sic na pelqen..dmth verbohesh ..prandaj nqs do ishim pak me realiste do kishte me pak zhgenjime .....por cti besh pjese e jetes....por kalon...nuk vdes prej zhgenjimit..vetem merzitesh dhe humbet interesin per gjera me te rendesishme ....
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Arabela Sun 11 Nov 2012 - 2:50

zhgenjimi esh gabuar pa mesuar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 7:22

Eshte nje dicka qe ndjen ndaj dikujt qe te ka lenduar ne nje dicka apo ke bere dicka me teper per dike edhe sta ka vleresuar ja ky eshte zhgenjim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga An0nim Wed 9 Jan 2013 - 7:34

Zhgenjimi eshte faktor per humbje besimi. N'jeten, ne njerez.. Eshte tronditje - kur vjen nga ata qe i duam (dhe kemi menduar qe na duan). Eshte frike. Eshte dobsim - per dike. Per dike burim mllefi.
Per mua, eshte shpesh energji negative. Por asnihere nuk mund te jete aq i madh sa te me prishe plane. Pavareishte nga kush vjen - jeta vazhd
on.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'është zhgënjimi? - Faqe 3 Empty Re: C'është zhgënjimi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi