Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Verona, shkatërrohet banda shqiptare e shpërndarjes së drogës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Verona, shkatërrohet banda shqiptare e shpërndarjes së drogës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Verona, shkatërrohet banda shqiptare e shpërndarjes së drogës

Shko poshtë

Verona, shkatërrohet banda shqiptare e shpërndarjes së drogës Empty Verona, shkatërrohet banda shqiptare e shpërndarjes së drogës

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Feb 2010 - 2:55

Katër shqiptarë janë arrestuar në Verona të Italisë me akuzën e shpërndarjes së drogës në sasi të mëdha. Grupi, në përbërje të së cilit ishin dhe dy afrikanë shiste drogën në Verona dhe rrethinat e saj, por dhe në gjithë veriun e Italisë. Droga transportohetj e fshehur në tapiceritë e automjeteve të rënda.
Organizata drejtohej nga 39 vjeçari Fuar Beqiri, në bashkëpunim me të shoqen Feruzen dhe kushëririn Hasim Beqiri.
Në kuadër të operacionit, janë sekuestruar gjithashtu edhe rreth 12 kilogram heroinë e pastër, vlera e së cilës në treg kapte shifrën 500 mijë euro. Lënda narkotike u gjet në banesën e një tjetër gruaje shqiptare, Shpresa Idrizi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi