Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PËR TË DASHURUARIT People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

PËR TË DASHURUARIT

Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 13 Feb 2010 - 12:38

TË DUA

Malli rrjedh si gurra
që buron në krua
ti e din e dashur
se unë shumë të dua
të dua,të dua
të desha nëpër mote
sot më shumë të dua
se është dita jote
Të dua,të dua
mallin e kam në prag
nuk mund me e kuptua
përse u ndamë kaq larg
e zemrat ruajnë dashurinë
unë në mërgim ti në Prishtinë
të dua si i burgosuri lirinë
si i moshuari rininë
si thatësira shiun si derenusha bjeshkën
si çdo njeri jetën
të dua si lulja pranverën
të ta dërgoj mallin
e porosis erën
për ty më djeg malli
ashtu sikur djeg vala
për ty ka mall zemra
jo vetëm fjala
të desha me zemër
ty unë nëpër mote
sa shumë sot më mungon
prania e jote.
PËR TË DASHURUARIT 18447_1190981464775_1535548066_30432675_1129494_n
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Aristogata prej Sat 13 Feb 2010 - 12:40

PËR TË DASHURUARIT 94251 PËR TË DASHURUARIT 94251 PËR TË DASHURUARIT 94251 PËR TË DASHURUARIT 94251 shum shum e bukur juhjjjjj PËR TË DASHURUARIT 985688


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

PËR TË DASHURUARIT Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 13 Feb 2010 - 12:41

me vjen mire,nese ju ka pelqyar
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga WebMaster prej Sat 13 Feb 2010 - 12:58

kmplimentet e mia shaban shum shum e bukur PËR TË DASHURUARIT 94251
PËR TË DASHURUARIT 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  PËR TË DASHURUARIT 30l12rc Pytje & Përgjigje PËR TË DASHURUARIT 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 13 Feb 2010 - 13:00

flm mike e bera enkas per kete forum PËR TË DASHURUARIT 16826
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Feb 2010 - 13:29

PËR TË DASHURUARIT 94251 PËR TË DASHURUARIT 94251 PËR TË DASHURUARIT 94251 urime ter te dashuruarve
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sun 14 Feb 2010 - 2:04

Mes rrezeve të diellit
më errën sytë
se ty të kam dritë.
Qëndroi pranë gurrave
nuk ndjejë freski
etja ime je ti
Të më ofrosh botën
e mbyllë në dry
sí bëjë vështrim me sy
të dua vetëm ty
PËR TË DASHURUARIT 18447_1191495957637_1535548066_30433657_628464_n
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Anakonda prej Fri 17 Oct 2014 - 19:00

Dashuria


                         Nese ke sy, do te verborhesh
                         Nese ke mendjen do ta humbasesh
                         Nese dita eshte e gjatë do te  behet nje sekond
                     
                         Dhe si mund ta qujam ket perveq se dashuri
                         Dashuria eshte gjeja e mir qe mund te ndodh
                         Pa te eshte si  te jetosh pa sy
                         Dashuria e sinqert eshte gjithqka ne jetë
                         Ke familjen , shoqerinë
                         Ke gjithqka qe endrron
                         Ke pasurin qe deshiron
                         Ke gezimin e harmonin
                         Ke gjith pasurin e botes qe endrron

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PËR TË DASHURUARIT Empty Re: PËR TË DASHURUARIT

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi