Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
15 persona, ndër ta 3 policë arrestohen për trafikim njerëzish People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
15 persona, ndër ta 3 policë arrestohen për trafikim njerëzish People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15 persona, ndër ta 3 policë arrestohen për trafikim njerëzish

Shko poshtë

15 persona, ndër ta 3 policë arrestohen për trafikim njerëzish Empty 15 persona, ndër ta 3 policë arrestohen për trafikim njerëzish

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:34

Policia malazeze njoftoi se ka arrestuar 15 persona, që merreshin me trafikimin e njerëzve në këtë vend të vogël ballkanik. Në grup bënin pjesë tre policë.
Të dyshuarit janë arrestuar të hënën në mëngjes gjatë një kontrolli në klubet e natës. Sipas të dhënave të policisë ata joshnin gra të reja në klube, u merrnin më pas dokumentet e identifikimit dhe i detyronin të ushtronin prostitucion.
Policia njoftoi se në klube janë gjetur 12 vajza. Nëse kjo provohet të dyshuarit mund të dënohen me dhjetë vjet burgim.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi