Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Tryeza e Topit nuk negocion vendimet e gjykatave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Tryeza e Topit nuk negocion vendimet e gjykatave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta: Tryeza e Topit nuk negocion vendimet e gjykatave

Shko poshtë

Meta: Tryeza e Topit nuk negocion vendimet e gjykatave Empty Meta: Tryeza e Topit nuk negocion vendimet e gjykatave

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:36

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ilir Meta tha të hënën se tryeza te presidenti të Republikës nuk mund të shqyrtoj çështjen e hapjes së kutive.
Në një konferencë për shtyp, Meta vlerësoi rolin e presidentit Topi dhe u shpreh se ishte dakord me qëndrimin e bërë publik nga kryeministri Berisha për kërkesat e opozitës.
“Unë dua të përshëndes qëndrimin shumë konstruktiv të kryeministrit Berisha, të mbajtur në tryezën e organizuar nga presidenti Topi me kryetarin e Partisë Socialiste zotin Rama”, u shpreh Meta.
Ai theksoi se qëndrimi i kryeministrit Berisha ka qenë i hapur, duke i kërkuar lidershipit të Partisë Socialiste që të listojë të gjitha pretendimet.
Por nga ana tjetër, ministri i Jashtëm, njëherësh dhe kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim ka theksuar se çështja e hapjes së kutive nuk mund të diskutohet, duke qenë se ky problem ka të bëjë me gjykatat.
Në këtë drejtim ai u shpreh se të gjitha “pretendimet e opozitës mund ti hetojë komisioni parlamentar hetimor”.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi