Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Fundi i bojkotit, pa hapjen e kutive People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Fundi i bojkotit, pa hapjen e kutive People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta: Fundi i bojkotit, pa hapjen e kutive

Shko poshtë

Meta: Fundi i bojkotit, pa hapjen e kutive Empty Meta: Fundi i bojkotit, pa hapjen e kutive

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:47

Nga Sllovenia ku ndodhej për një vizitë zyrtare, ministri i Jashtëm dhe zv/ kryeministri shqiptar Ilir Meta, shprehet optimist për një zgjidhje të shpejtë të krizës në vend. Por sipas tij fundi i bojkotit duhet të vijë pa hapjen e kutive.
Meta ka njoftuar gjithashtu nisjen e procedurave për ripërcaktimin e koordinatave detare me Greqinë. Qeveritë e të dy vendeve po eksplorojnë të gjitha rrugët ligjore dhe kushtetuese që marrëveshja e re të mos pësojë fatin e të parës.
Ministri i Jashtëm bëri të ditur gjithashtu ngritjen e një komisioni të përbashkët shqiptaro slloven për tregtinë dhe ekonominë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi