Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trafiku klandestin, operacion në kufirin grek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trafiku klandestin, operacion në kufirin grek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trafiku klandestin, operacion në kufirin grek

Shko poshtë

Trafiku klandestin, operacion në kufirin grek Empty Trafiku klandestin, operacion në kufirin grek

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:50

Policia shqiptare në bashkëpunim me atë greke kanë zhvilluar një operacion për ndalimin e trafikut klandestine në kufirin mes dy vendeve.
Në misionin “Rrjeta e gjelbër” janë bllokuar 58 shtetas që do të kalonin kufirin në mënyrë të paligjshme. Ndërkohë 30 të tjerë janë kthyer nga policia greke.
Mes të ndaluarve edhe një shtetase shqiptare që do të çohej në Greqi me qëllim prostitucionin. Ende nuk dihen organizatoret e këtij trafiku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi