Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Droga, superoperacion ne Itali e Shqiperi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Droga, superoperacion ne Itali e Shqiperi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Droga, superoperacion ne Itali e Shqiperi

Shko poshtë

Droga, superoperacion ne Itali e Shqiperi Empty Droga, superoperacion ne Itali e Shqiperi

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:09

Droga, superoperacion ne Itali e Shqiperi Karabiniere36 trafikante nderkombetare droge jane arrestuar mengjesin e sotem ne Itali, Shqiperi dhe Belgjike, ne kuader te nje operacioni te nisur nga Guardia di Finanza e qytetit te Leces ne vendin fqinj.

Sipas informacioneve te fundit, gjate operacionit jane sekuestruar nje ton e gjysme lende narkotike e tipit marijuane dhe 10 kilograme heroine.

Nderkohe, policia italiane e qytetit te Foxhias po zhvillon edhe nje operacion tjeter per arrestimin e 23 personave, anetare te nje rrjeti shperndaresish droge me degezime ne qytetet e Romes dhe Bolonjes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi