Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ashton: Integrim edhe per Kosoven People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ashton: Integrim edhe per Kosoven People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashton: Integrim edhe per Kosoven

Shko poshtë

Ashton: Integrim edhe per Kosoven Empty Ashton: Integrim edhe per Kosoven

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:19

Ashton: Integrim edhe per Kosoven Ashton-ashtonNe qender te vemendje se kryediplomates se Bashkimit Europian Catherine Ashton qene edhe Kosova.

Gjate nje vizite ne Beograd, Ashton deklaroi se Kosoves i duhet dhene mundesia per te marre pjese ne projektet e bashkepunimit rajonal.

Ashton ka thene se eshte me rendesi qe Kosova te jete pjese e proceseve dhe te mos kete pengesa ne zgjidhjen e ceshtjeve praktike.

Sipas saj, BE e ka lene qe statsin e Kosoves ta njohin gradualisht vendet e tjera, por Ashton shprehet e sigurt per te ardhmen evropiane te shtetit te ri.

“Pres me padurim diten kur Kosova dhe Serbia te ulen, te bisedojne dhe te zgjidhin mes tyre kete ceshtje”, u shpreh Ashton.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi