Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sejdiu ngushëlloi familjet e viktimave të aksidentit në Austri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sejdiu ngushëlloi familjet e viktimave të aksidentit në Austri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sejdiu ngushëlloi familjet e viktimave të aksidentit në Austri

Shko poshtë

Sejdiu ngushëlloi familjet e viktimave të aksidentit në Austri Empty Sejdiu ngushëlloi familjet e viktimave të aksidentit në Austri

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Feb 2010 - 5:04

Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu i ka ngushëlluar familjet e viktimave që pësuan në aksidentin e komunikacionit në Austri, ndërsa të lënduarve u ka dëshiruar shërim të shpejtë.
“Në këto çaste pikëllimi, ne shprehim solidaritetin tonë të plotë me ju dhe lutemi për shpirtin e bashkëqytetarëve tanë, të cilët pësuan në këtë fatkeqësi të rëndë. Gjithashtu, ne lusim Zotin që të lënduarit të shërohen sa më parë dhe t’u kthehen familjeve të tyre”, thuhet veç tjerash në telegramin e presidentit Fatmir Sejdiu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi