Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci

3 posters

Shko poshtë

Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci Empty Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci

Mesazh nga Li12i-GG ARMY Tue 23 Feb 2010 - 8:31

Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci 5vdt35


Boksierët Fatos Ferizi (51 kg) dhe Milot Shabani (69 kg) do të përfaqësojnë Kosovën në turneun ndërkombëtar "Zlatko Herbiq" që mbahet në Zagreb (prej 2 deri më 7 mars). Lajmi është bërë i ditur të hënën nga drejtuesit e Federatës së Boksit të Kosovës. Në këtë turne që, sipas krerëve të FBOXK-së, është në kalendarin e EABA-së, pritet të marrin pjesë boksierë nga 15 shtete. Pos boksierëve, pjesë e ekspeditës do të jenë edhe përzgjedhësi Mehmet Haxhani dhe gjyqtari Latif Demolli.
Li12i-GG ARMY
Li12i-GG ARMY
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : iTaLY
Postime Postime : 295
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/02/2010
Hobi Hobi : RRuGeN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci Empty Re: Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci

Mesazh nga Alberti Wed 24 Feb 2010 - 12:31

Suksesee kosovv!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci Empty Re: Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 1:40

interesante

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci Empty Re: Boksierët kosovarë ftohen në Kroaci

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi