Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se e erdhe OFICER People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se e erdhe OFICER

Shko poshtë

mir se e erdhe OFICER Empty mir se e erdhe OFICER

Mesazh nga WebMaster prej Fri 3 Apr 2009 - 10:00

mir se erdhe OFICER te uroi nje argetim te kendshem ne mesin tone

:kis:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se e erdhe OFICER Empty Re: mir se e erdhe OFICER

Mesazh nga OFICERI prej Fri 3 Apr 2009 - 10:02

mire se ju gjeta klea
bukuroshe te pershendes edhe ju uroj edhe une juve qaste te kendshme gjate shoqerimit ketu
OFICERI
OFICERI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 37
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se e erdhe OFICER Empty Re: mir se e erdhe OFICER

Mesazh nga Vizitor prej Fri 3 Apr 2009 - 11:20

mir se erdhe OFISER ke gjetur vendin e duhur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se e erdhe OFICER Empty Re: mir se e erdhe OFICER

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:08

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se e erdhe OFICER Empty Re: mir se e erdhe OFICER

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi