Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mir se na erdhe MIRTA People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mir se na erdhe MIRTA

Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga WebMaster prej Fri 17 Apr 2009 - 7:12

MIR SE ERDHE MIRTA NE MESIN TONE TE UROI TJA KALOSH SA ME MIRE NE FAMILJEN KLEA LOVE lule lule lule lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Re: Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga Aristogata prej Fri 17 Apr 2009 - 7:16

MIR SE ERDHE MIRTA NE SHOQERIN TON. :kis:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Re: Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Apr 2009 - 8:44

mire se te gjeta ty dhe te gjithe te tjeret
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Re: Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga gesti prej Fri 17 Apr 2009 - 8:45

mir se erdhe mirta besoj se do ja kalosh mi me ne
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Re: Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga Vizitor prej Tue 21 Apr 2009 - 4:38

:pacim:flm shum te gjithve Po ja kaloj shum mire ketu PUNE SHUM E MIRE ADMINISTRATORE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Re: Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:07

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir se na erdhe MIRTA Empty Re: Mir se na erdhe MIRTA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi