Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thaci: Ndarja e Kosoves hap ceshtjen e kufijve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thaci: Ndarja e Kosoves hap ceshtjen e kufijve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thaci: Ndarja e Kosoves hap ceshtjen e kufijve

Shko poshtë

Thaci: Ndarja e Kosoves hap ceshtjen e kufijve Empty Thaci: Ndarja e Kosoves hap ceshtjen e kufijve

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Mar 2010 - 2:45

Thaci: Ndarja e Kosoves hap ceshtjen e kufijve Thaci-tchKryeministri kosovar Hashim Thaci ka deklaruar se ndarja e Kosoves do te hapte ceshtjen e ndryshimit te kufijve ne Ballkan, te cilen sipas tij e kundershtojne te gjithe.

Ne nje interviste per agjencine serbe te lajmeve “Beta”, Thaci ka theksuar se integriteti territorial i Kosoves eshte i paprekshem.

“Integriteti territorial i Kosoves eshte i paprekshem, i njohur dhe i garantuar ne rang nderkombetar. Me keto kufinj Kosova do te anetaresohet ne NATO dhe BE”, ka pohuar Thaci.

Kreu i qeverise kosovare eshte shprehur se aktualisht situata e sigurise ne Kosove eshte e qendrueshme dhe ka nenvizuar se sfida kryesore eshte integrimi i pjeses veriore.

Ai ka shtuar me tej se Prishtina zyrtare eshte e gatshme te bisedoje me Beogradin per ceshtje me interes te perbashket, por jo per statusin e Kosoves.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi